Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
☈ МИ НА МАПІ
Наші пропозиції
Головна > Статті > Біокамін. Історія створення, класифікація та особливості

Біокамін. Історія створення, класифікація та особливості

Біокамін. Історія створення, класифікація та особливості

Затишна атмосфера та м’яке тепло живого полум’я, ніщо не зможе краще прикрасити ваш вечір. Для створення живого полум’я в будинку з давніх часів використовують традиційні дров’яні каміни, які і на сьогоднішній день не втратили своєї популярності. Основний недолік класичних камінів на дровах – це необхідність дорогої установки димоходу і пов’язані з цим певні труднощі. А для мешканців багатоповерхових будинків установка дров’яного каміна можлива лише на останньому або передостанньому поверсі, і це потребує безліч дозволів. Також дров’яні каміни вимагають регулярного обслуговування та чищення, а це тягне за собою немалі додаткові витрати. Тому далеко не всі наважуються встановити в себе вдома подібне обладнання.

Але в 1977 році італійський вчений та інженер Джузеппе Лючифора винайшов біокамін, який не потребує монтажу димаря, що і є його вагомою перевагою. Принцип роботи сучасних біокамінів – це горіння парів спирту. Біоетанол – це ефективне пальне, яке не займається в умовах відсутності доступу кисню, тому процес займання відбуватиметься на його поверхні. Пари, що виділяються біоетанолом, змішуються з повітрям і займаються. Якщо перекрити доступ кисню до палива, полум’я загасне. Оскільки етанол є повністю екологічним паливом, він під час горіння виділяє СО2 і воду, тому в процесі горіння не виділяється дим, кіптява та неприємний запах.

Відкриття італійського інженера швидко набуло популярності та зацікавило європейців, незабаром виробництво біокамінів стало поступово збільшуватися. Завдяки високій якості, привабливому дизайну та відсутності необхідності встановлення димоходу, біокаміни стали дуже популярними серед мешканців Європи. А відсутність диму та шкідливих викидів дозволяє назвати біокамін унікальним обладнанням із живим полум’ям. Простота конструкції біокаміну дозволяє дизайнерам та художникам втілити в життя найрізноманітніші та сміливіші приклади оформлення та декору такого каміна.

На початку своєї історії біокаміни досить довго залишалися недооціненими. На заваді у складанні успішної конкуренції традиційним камінам стала висока вартість еко-камінів та консерватизм думок населення. Але незабаром, наприкінці ХХ століття, переваги біокамінів були помічені, і попит на них став стрімко зростати, не дивлячись на те, що ціна залишалася досить високою.

В наш час повністю екологічні та безпечні біокаміни стали дуже затребувані, тому на них все більше звертають увагу покупці у всьому світі. Інженери у всьому світі постійно працюють з метою покращення технологічності та якості еко-камінів. А надана дизайнерам свобода творчості дозволяє купити біокамін, який прикрасить будь-який інтер’єр. Зростання популярності еко-камінів дозволяє сміливо заявити, що час однотипних дров’яних камінів минув. Сучасні виробники біокамінів створюють унікальне, зручне та екологічне обладнання. Повна свобода творчості дизайнерів та висока якість у поєднанні із сучасними технологіями роблять еко-каміни дуже популярними та перспективними.

Класифіккація біокамінів

Настінний біокамін є найбільш популярними через свою схожість з дров’яним каміном. Найчастіше габарити настінних еко-камінів невеликі, в довжину вони не перевищують 1000 мм, а глибина становить від 150 мм до 250 мм. Але якщо ви хочете біокамін більшого розміру, виробники надають послугу виготовлення на замовлення.

Настільний, або як їх називають «біосвіча», – це компактний, переносний камін, який можна поставити в будь-якій частині будинку. Форма такого біокаміну може бути різною. Для підвищення безпеки використання каміна, він обладнаний захисними стінками зі скла із двох або чотирьох сторін.

Підлоговий біокамін відрізняється від настільного лише розмірами. Встановлюється він безпосередньо на поверхню підлоги посередині приміщення або під стіну. Виготовляються вони зі сталі, натурального каменю, кераміки та скла.

Вбудований камін дозволяє встановити вогнище в нішу або проріз у стіні, передбачений на етапі будівництва будинку, або може бути встановлений у відповідне для цього готове місце. Перед встановленням вогнища біокаміна на нішу вмонтовується захисний короб.

Кутовий біокамін монтується безпосередньо в кутку. Такий спосіб розташування є найбільш компактним і займає мінімум простору приміщення. Кутові каміни також можуть бути підлоговими та підвісними.

Вуличні каміни призначені для встановлення у дворі. Вони відрізняються великими розмірами та вагою конструкції.

Особливості роботи та переваги біокамінів

• Можливість встановлення в будь-якому приміщенні, незалежно, квартира або приватний будинок, все завдяки відсутності необхідності монтажу димоходу.

• Значним плюсом є їх компактність та можливість вільного переміщення по дому.

• Завдяки відсутності шкідливих викидів, біокаміни вважаються екологічним пристроєм з живим полум’ям.

• Не потребують використання, не потребують складного обслуговування.

• Мають високі показники безпеки використання.

• Широкий асортимент дозволяє підібрати біокамін будь-якої конфігурації, а вишуканий вигляд прикрасить будь-який інтер’єр.

Установка біокаміна та догляд за ним

Хоча біокаміни і не вимогливі, але є ряд певних мінімальних вимог до приміщення, де буде встановлений камін:

• приміщення, в якому ви плануєте встановити еко-камін, має добре провітрюватися;

• виробники не рекомендують встановлювати каміни в маленьких приміщеннях, особливо це стосується габаритних підлогових та настінних моделей;

• якщо приміщення погано провітрюється, необхідно вжити заходів для поліпшення його вентиляції, інакше в приміщенні буде накопичуватися вуглекислий газ, що виділяється каміном;

• догляд за біокаміном досить простий, він не вимагає покупки спеціальних засобів, паливник можна мити просто під краном, а поверхню корпусу достатньо протерти вологою ганчіркою.

20.08.18

Коментарі

На жаль, коментарів немає, однак у Вас є шанс бути першим!

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 1301568 Сьогодні: 195
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені
Додавання коментарю