Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
☈ МИ НА МАПІ
Наші пропозиції
Головна > Статті > Застосування камінів та їх види

Застосування камінів та їх види

Застосування камінів та їх види

У наш час каміни – це не просто джерело обігріву, але й повноцінний елемент декору. У нашому магазині ви зможете знайти безліч моделей камінів з повітряним обігрівом та водяним контуром різної комплектації та дизайну. Але якщо ви живете в багатоповерховому будинку і у вас немає можливості облаштувати камін, представляємо вашій увазі електрокаміни та біокаміни. Електро- та біокаміни не потребують встановлення димаря, що дозволить вам насолоджуватися живим полум’ям у себе в квартирі.

Камін з повітряним обігрівом

Камін з давніх-давен служить показником благородного статусу власника, також, камін – це символ затишку та тепла в будинку. На сьогоднішній день каміни набули досить великої популярності, що позитивно позначилося на асортименті, і дозволить покупцеві підібрати те, що підійде саме під його інтер’єр. Одним із найкращих найбільш поширених камінів є закритий камін з повітряним обігрівом.

Конструкція каміна з повітряним обігрівом дозволяє нагрівати повітря від полум’я без безпосереднього контакту. Це можливо завдяки наявності простору, між внутрішніми стінками облицювання та топкою. Простір, яким йде повітря, повністю ізольований. Повітря заходить через спеціальний отвір знизу каміна, підігрівається і потрапляє в кімнату через отвір у верхній частині каміна. Дим відводиться по димарю, розташованому всередині облицювання, при цьому підігріваючи повітря.

Камін з повітряним обігрівом одночасно виконує дві функції: перша та основна його функція – це безпосередньо обігрів приміщення, а друга, також не менш важлива, – це прикраса інтер’єру. Оскільки закритий камін має досить непогану ефективність і економічність, він дозволяє ефективно обігрівати невелике приміщення.

Камін з водяним контуром

Камін з водяним контуром – це сучасне технологічне поєднання звичайного каміна та твердопаливного котла. Як і звичайний камін з повітряним опаленням, він встановлюється в житлових приміщеннях і дозволяє насолоджуватися живим полум’ям, одночасно гріючи повітря в кімнаті, в якій встановлений. Працює як і звичайний камін на дровах або паливних брикетах, що робить його практично автономним.

Основна відмінність каміна з водяним контуром від звичайного каміна – це те, що він працює на обігрів всього будинку за допомогою загальної системи опалення. Тобто він гріє весь будинок за допомогою звичайної водяної системи опалення, на відміну від звичайних камінів із повітряним обігрівом, які обігрівають лише кімнату в якій встановлені.

У середині каміна з водяним обігрівом встановлений, так званий, водяний контур, який підключається до загальної системи опалення. Під час горіння дров вода, що знаходиться в контурі, підігрівається і надходить у загальну систему опалення.

Конструкційні особливості каміна із водяним контуром.

Зазвичай, топка каміна з водяним контуром виконана із сталі товщиною 4 мм або 6 мм, залежно від типу каміна (закритий або відкритий). У подвійних стінках каміна розміщено змійовик теплообмінника. У камеру теплообмінника за один раз надходить 35-45 літрів води, яка далі надходить у систему гарячого водопостачання та систему опалення будинку. Одним з корисних нововведень є датчик контролю температури, який дозволяє підігрівати воду до потрібної температури, тобто вода віддається в систему, коли нагрівається до необхідного рівня. Регулювати потужність каміна можна завдяки збільшенню чи обмеженню притоку повітря.

Електричний камін

Електричний камін з технічного боку – це звичайний обігрівач, його основною відмінністю від звичайних обігрівачів є дизайн. Електричні каміни створені для візуальної імітації полум’я і як прикраса інтер’єру.

Вагомою перевагою електричного каміна над звичайним твердопаливним є можливість встановлювати його в квартирі, оскільки електричний камін не потребує монтажу димохідної системи та облицювання. Також, приємним плюсом електричного каміна є те, що його можна використовувати і в теплу пору року, оскільки він виділяє малу кількість тепла. Така перевага дозволить створити затишок у вашому будинку в будь-яку пору року.

Електричні каміни зазвичай виготовляють у двох форматах – це класичний підлоговий камін, або настінний. У такому виконанні габарити каміна схожі з габаритами настінного телевізора, що досить зручно в плані монтажу.

Виробники електричних камінів прагнуть збільшити реалістичність ефекту полум’я, тому з кожним роком покращують технології виробництва для забезпечення високої реалістичності ефекту полум’я або тліючого вугілля. Однією з найбільш ефективних і реалістичних технологій є ефект «OptiFlame», в якому використовується повітряне обдування шовкових стрічок зі спеціальним підсвічуванням для більш реалістичної імітації полум’я.

Також, електричні каміни непогано служать джерелом додаткового обігріву, середня потужність таких камінів становить 2-3 кВт, який здатний обігріти приблизно 20-30 м.кв. Також, деякі каміни мають можливість використовувати термостат, який автоматично регулює температуру повітря в приміщенні. Дорожчі моделі обладнані фільтрами для очищення повітря. Особливо оцінять цю функцію люди, які страждають від алергій та люди із захворюваннями дихальної системи, та просто люди, які стежать за чистотою повітря у будинку.

Біокамін (екокамін)

Біокаміни – це каміни, які працюють на біоетанолі або етиловому спирті, тобто на паливі, яке при згорянні не виділяє СО і сажу, тому біокаміни не потребують установки димоходу. Для повноцінної роботи біокаміну потрібне лише повітря, яке надходить зовні приміщення завдяки вентиляції. Біокаміни ідеально підходять для встановлення в квартирах, завдяки простоті монтажу.

Біокаміни мають невисоку теплову потужність у порівнянні зі звичайними камінами, всього 4-6 кВт, але цього цілком достатньо як для додаткового джерела тепла. Також перевагою біокамінів є високий ККД 95-100%, завдяки малій втраті тепла, на відміну від звичайних камінів, у яких значна частина тепла виходу разом із димом у димар. У біокамінах вся теплова енергія використовується на обігрів приміщення.

Біокаміни зазвичай роблять невеликих розмірів для зручності монтажу. Такі каміни монтуються у стіну або встановлюються відкритим способом. Біокаміни найкраще підходять для сучасного дизайну інтер’єру, таких як «модерн» або «хай-тек».

 3 (1)
03.08.18

Коментарів: 1

Егор
23.03.19
Очень полезная статья, вот только не написано за газовые камины. Если можно подскажите где можно о них почитать и есть ли они у вас в продаже??

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 754796 Сьогодні: 1330
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені
Додавання коментарю