Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
☈ МИ НА МАПІ
Наші пропозиції
Головна > Аксесуари

Аксесуари

Дверцята для камінів і печей фотоДверцята для камінів і печейРешітки фотоРешіткиХімія фотоХіміяМонтаж фотоМонтаж

Аксесуари для печей і камінів: особливості та класифікація

Аксесуари для печей та камінів представлені двома групами виробів: перша призначена для покращення та продовження експлуатаційних властивостей конструкції, друга – для дизайнерського оформлення обстановки в приміщеннях банного комплексу. До функціональних аксесуарів відносяться пічні набори (щипці та кочерга), щітки для очищення ґрат, совки для збирання золи, засоби для видалення нагару з димоходів, камінні екрани.

У перелік дизайнерських виробів входять різні деталі інтер’єру, що надають навколишньому оточенню виражену індивідуальність: ковані дверцята зі сталі та чавуну, ємності для зберігання підсобного інвентарю, металеві сірники та інші корисні речі. Функціональні вироби, що традиційно випускаються шведськими та фінськими компаніями, відрізняються оригінальним художнім оформленням, у якому простежуються риси скандинавського стилю.

Екрани, грати та дверцята

Польська компанія Kratki випускає гарні аксесуари для камінних топок та банних печей. Торгова марка була заснована в 1998 році, і за час діяльності компанії набула широкої популярності в європейських країнах. Фірма постачає в Україну широкий асортимент якісної продукції, починаючи від витончених камінних грат та екранного скла, закінчуючи мініатюрними замковими механізмами. В інтернет-магазині «ТеплоДiм» можна купити решітки відповідного кольору з однією або двома сітками, а також тунельні ґратчасті перегородки та оригінальні вироби з декоративними накладними елементами.

Хімія для очищення димарів

Регулярний догляд за димарем забезпечить безперебійну роботу банної печі або каміна. Хімічні засоби очищення внутрішньої поверхні труб є альтернативою дорогому механічному способу. Ми пропонуємо серію засобів Hansa, що відрізняються високою ефективністю та простотою у застосуванні. До складу продукту входить суміш кристалів, що зв’язують продукти розпаду в процесі горіння та надають їм ламкість. Частинки нагару, що втратили зв’язок зі стінками труби димаря, осідають в каміні або випаровуються в атмосферу разом з потоком висхідного повітря.

Якщо ви плануєте купити аксесуари для камінів та печей – зверніть увагу на каталог магазину «ТеплоДiм». У продажу є корисні речі для обслуговування печей та камінів, декоративні елементи, щітки та хімія для димоходів. Ми також виготовляємо аксесуари для печей на індивідуальні замовлення. Якщо виникнуть питання – зателефонуйте менеджеру, щоб отримати консультацію. Заявку на придбання товарів з доставкою сформуйте на сайті після вибору потрібних товарів.

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 1082676 Сьогодні: 2040
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені