Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
∇ ФІЛЬТР
Наші пропозиції
Головна > Каміни і топки > Біокаміни

Біокаміни

Сортування: × A-Z Z-A 0-9 9-0 Сторінки: «12345»

Біокамін: тепло без гару та кіптяви

Мода на каміни повертається. Тенденція обумовлена ​​пошуком альтернативних джерел тепла, що функціонують на доступному енергоресурсі. З іншого боку, облагороджена топка всередині кімнати – гідна інтер’єрна прикраса квартири або заміського будинку.

На жаль, встановити класичний камін може дозволити собі не кожен, зважаючи на відсутність технічних можливостей для монтажу системи димовідведення.

Поява на ринку модифікованих біокамінів відкрила нові можливості для власників квартир у багатоповерхівках. Тепер, щоб відчути всі переваги обігріву живим вогнем, достатньо відвідати відповідний магазин і купити біокамін.

Устаткування, що працює на біологічному паливі, не потребує особливих умов установки і не потребує складного обслуговування. Вам не знадобиться дозвіл від пожежної організації чи згоди сусідів, щоб встановити біокамін.

При необхідності, ви можете переставляти обладнання всередині приміщення або з кімнати до кімнати. Бажаєте грітися від вогню на веранді чи балконі? З біокаміном можлива і така забаганка, оскільки він працює, у тому числі, на відкритому просторі.

Вирішити проблеми з обігрівом житла при перших осінніх холодах, коли офіційний опалювальний сезон ще не стартував, теж допоможе біокамін. І якщо ви ще не знайомі з технічними особливостями цього інноваційного приладу – зателефонуйте до нашого консультанта! Фахівець розповість про переваги даного виду обладнання та допоможе його вибрати.

Чому вигідно купити біокамін

Біокаміни досить поширені: їх використовують не лише за прямим призначенням, а й для декоративного оформлення віталень, кабінетів, модних салонів, готелів та ресторанних комплексів.

Головна «фішка» біокаміна – екологічно безпечне паливо, яке докорінно відрізняється від того, що використовується в класичних печах. Замість дров, у біокаміні застосовується денатурований етанол – прозора безбарвна рідина, що не виділяє в процесі горіння сажу та кіптяву.

• Біопаливо є абсолютно нешкідливим як для людини, так і навколишнього середовища.

• В результаті горіння денатурований етанол розщеплюється на водяну пару та двуокис вуглецю, що в результаті і дає тепло.

• Сама система біокаміну виключає можливість задимлення, займання (іскри) та вироблення токсичних речовин. Полум’я при згорянні етанолу – безбарвне, з ледь помітним синім відливом.

Щоб створити візуальний ефект справжнього каміна, в його екологічній версії використовуються спеціальні присадки на основі рослинних олій і крохмалю, за рахунок яких полум’я набуває характерних відтінків (помаранчевого, червоного, жовтого), але не втрачає своєї безпеки.

Фірмові біокаміни за доступною ціною: інвестиції в комфорт

Біокаміни, купити які ви можете у нашому інтернет-магазині, відрізняються практичністю, ефективністю та сучасною естетикою.

Відсутність необхідності встановлення димоходу та підключення до витяжки адаптує біокамін під житлове і навіть спальне приміщення.

Теплова потужність каміна на біопаливі становить близько 4 кВт/год (для порівняння: потужність електронагрівача – всього до 2 кВт/год).

Різноманітність моделей дуже широка, тому ви можете замовити той варіант, який цікавий саме вам. Ціна біокаміну доступна абсолютній більшості, тому кількість продажів екологічного обладнання в Україні помітно зростає.

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 996919 Сьогодні: 977
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені