Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
∇ ФІЛЬТР
Наші пропозиції
Головна > Баня і сауна > Парогенератори

Парогенератори

Сортування: × A-Z Z-A 0-9 9-0

Парогенератор для бані: принцип дії та застосування

Парогенератор для бані – пристрій, що генерує легку пару, яка надає оздоровлюючу дію на організм. Сенс цього впливу полягає у глибокому прогріванні тканин, виведенні з організму токсинів, солей та продуктів розпаду баластного жиру.

Конструкція пристрою досить проста – це резервуар з водою, що нагрівається за допомогою ТЕНів. Індукційні та електронні пароутворювачі найчастіше використовуються у промислових цілях (їх застосування в невеликих банних комплексах економічно не обґрунтовано).

Як працюють парогенератори для сауни

Парогенератори для бань та саун бувають автоматичними та автономними. Перший варіант зручніший в експлуатації, але вимагає попередньої підготовки приміщення (облаштування розведення для підключення до системи водопостачання). Другий недолік автоматичної системи – необхідність фільтрації води, оскільки міські джерела містять безліч механічних і хімічних домішок, які потрапляють у пару і тим самим погіршують її лікувальні властивості.

Установка до хвилюючого очищення здорожує конструкцію. В автономний парогенератор для сауни можна заливати самостійно очищену воду.

У сучасних пристроях передбачені такі функції:

• регулювання температури;

• регулювання швидкості подачі пари;

• підтримка заданих параметрів.

Пристрої, що пропонуються авторитетними компаніями-виробниками, відрізняються конструкційною надійністю та безпекою в експлуатації.

Критерії вибору моделі

Парогенератор, як і піч-кам’янку, вибирають за потужністю, яка залежить від обсягу парної (діапазон показників 2,2-33 кВт), габаритів, типу наповнення (автоматика, ручний спосіб). Чим більше варіантів програмування – тим різноманітніші банні процедури доступні відвідувачам парної.

До додаткових опцій відноситься: подача ароматизованої пари, керування освітленням, автоматичне очищення фільтрів. Перед покупкою слід звернути увагу на параметри підключення до мережі (220 або 380 Вольт).

У маленькому банному приміщенні парогенератор може замінити пічку, забезпечуючи комфортний рівень тепла та вологи. Однак у комерційних саунах цей пристрій є доповненням до основного обладнання, яким є кам’янка.

Найпопулярнішими виробниками парогенераторів є компанії Sawo, Helo, Harvia. Техніка цих марок відрізняється надійністю, економічним споживанням енергії, зручним дистанційним керуванням, захистом від перегріву. Щоб купити якісний парогенератор для бані за конкурентною ціною – залиште заявку на сайті інтернет-магазину «ТеплоДiм» або зателефонуйте: професійний менеджер надасть допомогу у виборі відповідної конструкції.

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 1082791 Сьогодні: 2155
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені