Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
∇ ФІЛЬТР
Наші пропозиції
Головна > Аксесуари > Монтаж

Монтаж

Сортування: × A-Z Z-A 0-9 9-0 Сторінки: «123»

Принципи та особливості монтажу камінів

Монтаж камінів – комплекс робіт з облаштування модних інтер’єрних конструкцій у приміщенні. Розрізняють готові каміни-печі та камінні системи, розроблені за індивідуальним проектом. Готові моделі встановити значно простіше – головне, слідувати інструкції виробника, точно дотримуючись порядку робочих операцій.

Технічно грамотний монтаж вбудованих конструкцій заснований на інженерних розрахунках, обліку архітектури будівлі та особливостей планування простору. Каміни є опалювальними системами з відкритим виведенням продуктів згоряння в атмосферу, тому можуть встановлюватися лише в тих будинках, де є димарі або передбачена можливість їх створення.

Етапи монтажу каміна

На першому етапі проводиться обстеження приміщення, під час якого вибирають місце розміщення системи, знімають монтажні розміри. Потім визначають необхідну потужність каміна (1 кВт на 10 м.кв. площі приміщення), порівнюють габарити конструкції та параметри приміщення. Відстань до займистих предметів має бути не менше 50 см. Зручним варіантом встановлення каміна є кутові ніші, стіна навпроти дверей або простір ліворуч від вікна.

Враховуються також при виборі моделі каміна такі параметри, як рівень навантаження на підлогу, якісні характеристики оздоблювальних матеріалів у приміщенні, інтенсивність повітряних потоків та інші важливі моменти. При проектуванні димаря завжди беруться до уваги інженерно-технічні характеристики будівлі.

Після визначення параметрів димохідної системи обирають конструкційні та облицювальні матеріали, елементи дизайну, фурнітуру, аксесуари. У кошторисі роботи з монтажу каміна вказується вартість комплектуючих деталей і послуг.

Практична установка каміна включає наступні роботи

• підготовка приміщення;

• прокладка димоходу;

• встановлення топки;

• камінна кладка;

• обробка облицювальним матеріалом.

Установка топки вбудованого каміна здійснюється у спеціальний короб, обладнаний у ніші. Як облицювання використовується мармур, граніт або штучний камінь. На монтаж каміна ціна залежить від складності конструкції, планування приміщення, вартості матеріалів. Острівні каміни можуть встановлюватися в будь-якій зоні простору, передбаченої для цього дизайн-проектом.

Якщо плануєте замовити монтаж каміна чи каміна-печі – зателефонуйте нашим фахівцям. Майстри понад сім років спеціалізуються на встановленні камінних систем різних модифікацій і в найдрібніших деталях знають специфіку роботи. Гарантуємо справедливі ціни, оперативну роботу та європейську якість виконання.

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 1082733 Сьогодні: 2097
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені