Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
∇ ФІЛЬТР
Наші пропозиції
Головна > Баня і сауна > Двері

Двері

Сортування: × A-Z Z-A 0-9 9-0 Сторінки: «123»

Двері для сауни та бані: конструкційні особливості

Двері для сауни та бані є конструкцією підвищеної міцності, що характеризується стійкістю до впливу вологи та пари. Спочатку це були моделі, виготовлені з дерева, що пройшли спеціальну обробку. Як конструкційні матеріали використовувалася деревина осики, кедра, модрини, берези.

У міру впровадження прогресивних технологій удосконалювалася обробка деревини, внаслідок чого дверні системи стали ще міцнішими, надійнішими в експлуатації, а головне – зберігають стабільність форм та розмірів в умовах постійної вологості. Оброблене дерево не вбирає вологу, не набухає і не темніє від дії гарячої пари.

Альтернатива традиційному дереву – двері для бань та саун із загартованого скла. Це гарні та надійні системи, представлені у широкій дизайнерській різноманітності. Дверне полотно може бути прозорим, матовим, з піскоструминним малюнком або вітражним вставками. Термін служби скла необмежений, при цьому матеріал зберігає високу естетику зовнішнього вигляду, легко очищається, не схильний до хімічних реакцій.

Конструктивні особливості дверних коробок

Для виробництва дверних коробок, що встановлюються в банях, використовують міцні породи дерева та алюмінієві сплави. Металеві системи монтують у турецьких та руських банях, де показник вологості перевищує 50 %. Дерев’яна коробка, виготовлена ​​за спеціальною технологією (зі зрощених шарів деревини) – вибір для саун та прибанників, де вологість повітря відносно невисока.

Двері в парильню закриваються на магнітну клямку, що відчиняється в обидві сторони без жодних зусиль. Петлі можуть бути розташовані праворуч або ліворуч, але двері в сауні або бані, згідно з правилами експлуатації, завжди відкриваються назовні. Покупці можуть вибирати конструкцію з порогом або «підлогу» ─ все залежить від стилю дизайнерської обстановки.

Комплектація та дизайнерське оформлення

Компанії, що виробляють двері для бані та сауни, випускають моделі з дерева та термостійкого скла з оригінальним декоративним оформленням. В комплект входить дверна коробка, ущільнювачі, петлі, ручки. Конструкція легко монтується, а всі деталі, що комплектують, ідеально підходять один до одного. Двері відповідають європейським нормативам пожежної безпеки, екології та санітарної гігієни.

Покупцям надається можливість придбати модель дверної системи з дверним полотном, декорованим «під бронзу» або в іншому варіанті художнього оформлення.

Якщо ви плануєте купити двері для бані – зателефонуйте нашим фахівцям для отримання корисних рекомендацій. Інтернет-магазин «ТеплоДiм» спеціалізується на продажі сучасного банного обладнання, тому ми добре знаємо, як допомогти з вибором. Фахівці підберуть конструкцію, враховуючи характеристики приміщення, режим експлуатації, вимоги до вартості та дизайну!

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 883488 Сьогодні: 1862
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені