Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
∇ ФІЛЬТР
Наші пропозиції
Головна > Печі і камінофени > Печі з повітряним опаленням

Печі з повітряним опаленням

Сортування: × A-Z Z-A 0-9 9-0 Сторінки: «12345»

Принцип роботи повітрогрійних печей

Повітрогрійні печі, представлені компанією «ТеплоДім», призначені для обігріву невеликих за площею приміщень. Вони ефективно працюють як основне або допоміжне джерело тепла в заміських будинках і на дачах, також, дані печі встановлюють у квартирах багатоповерхових будинків, що мають систему димоходів.

Нагрів навколишнього повітря здійснюється від стінок виробу, які отримують теплову енергію від полум’я і поступово віддають її в навколишній простір. Для більшої ефективності печі такого типу виготовляють із чавуну – цей метал має здатність швидко нагріватися та повільно остигати.

Повітрогрійна піч також використовується як декоративний елемент будинку, для чого виробники прикрашають стінки рельєфними зображеннями, а дверцята з вікнами, закритими вогнетривким склом, дають можливість милуватися полум’ям.

Конструкційні особливості повітрогрійних печей

Джерела тепла цього типу забезпечені системою регулювання подачі повітря, що дозволяє керувати процесом горіння палива, уповільнюючи або прискорюючи його. Обмеживши кисень у камері згоряння, можна досягти, щоб на одній закладці пального піч працювала до 10 годин з ККД понад 80%.

Виробники пропонують широкий вибір виробів різної форми та різних стилістичних рішень, завдяки чому в інтернет-магазині компанії «ТеплоДім» можна вибрати пічку, яка найбільше природно впишеться в інтер’єр будинку.

Устаткування цього типу має ряд переваг:

• простота в експлуатації;

• у ньому можна використовувати різні види палива;

• його можна використовувати для приготування їжі.

Щоб піч повітрогрійна була ефективним джерелом тепла, слід правильно підібрати її потужність – у цьому вам допоможуть фахівці компанії «ТеплоДім», які дадуть відповіді на всі питання, пов’язані з вибором обладнання, його вартістю та оформленням покупки.

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 997145 Сьогодні: 1203
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені