Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
∇ ФІЛЬТР
Наші пропозиції
Головна > Баня і сауна > Дерев’яні вироби

Дерев’яні вироби

Сортування: × A-Z Z-A 0-9 9-0

Дерев’яні вироби для бані: класифікація та застосування

Дерев’яні вироби для бані ─ частина традиційної обстановки, та функціональні вироби, що використовуються любителями банних процедур. До атрибутів руської бані відносяться шайки, діжки, ковші, черпаки, вушати. Дерев’яні ємності застосовують для запарювання віників, контрастного обливання, зберігання дощової та озерної води, купання маленьких дітей.

Матеріали для виготовлення банних атрибутів

Вироби з дерева для бані виготовляють з листяних порід, що не містять смоли у високій концентрації: ясена, липи, канадського кедра, дуба, вільхи, осики, клена. Красиві предмети в бані та передбаннику є гармонійним доповненням класичного інтер’єру.

Товари, які пропонує наш інтернет-магазин, є добротними, красивими, довговічними. Вони витримують постійну вологість, тривалий вплив пари, температуру (не більше 90°C), не змінюючи початкових властивостей. Вироби з дерева лише трохи нагріваються, зберігаючи приємне тепло і наповнюючи приміщення тонким ароматом натуральної деревини. Комплектація парильні дерев’яними ємностями унеможливлює отримання опіків при контакті зі шкірою. Металеві предмети для виготовлення бондарної продукції для бані не використовуються.

Постачання виробів для бані на замовлення

У нашому магазині можна вибрати дерев’яні вироби різної ємності та дизайну. Продукція для бань виготовляється ремісничим способом без застосування клейових складів. Якщо ви не знайдете в каталозі потрібних атрибутів для бані – зателефонуйте нам, щоб оформити заявку на виготовлення відповідної моделі.

Ми виконуємо замовлення приватних осіб та комерційних організацій, поставляючи комплектуючі для бань, предмети меблів та аксесуари у необхідній комплектації. Гарантуємо, що наші товари не викличуть у покупців жодних нарікань – усі види продукції перевірені часом, будучи найкращими у своїй категорії.

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 1082669 Сьогодні: 2033
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені