Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
∇ ФІЛЬТР
Наші пропозиції
Головна > Димоходи > З нержавіючої сталі (двостінні)

З нержавіючої сталі (двостінні)

Сортування: × A-Z Z-A 0-9 9-0 Сторінки: «12345»

Двостінні димарі: призначення та переваги

Двостінні димарі (сендвіч-труби) призначені для розміщення зовні будівель або в стінових перекриттях. Конструкція системи складається із двох труб різного діаметру, між якими проходить шар базальтового утеплювача.

Внутрішня труба, що зазнає найбільшого теплового навантаження, виготовляється з високоякісної нержавіючої листової сталі товщиною 0,6-1 мм, а зовнішній кожух – з оцинкованого металу, латуні, поліестеру або з нержавіючої сталі. Товщина теплоізолятора (30-50 мм) визначається температурою пічних газів. Дана конструкція запобігає випаданню конденсату та покращує силу тяги в пічній системі.

Переваги двостінних труб

Димоходи «труба в трубі» поставляються в комплекті із заводським сертифікатом, де докладно представлені характеристики конструкції, а також вказуються категорії котлів, сумісних із цим димоходом. У документі на двостінні димарі з нержавіючої сталі обов’язково міститься інформація про матеріали, вказується марка сплаву.

Головною перевагою системи є:

• висока міцність;

• пожежобезпечність;

• простий монтаж;

• можливість створювати будь-які конфігурації;

• безшумна тяга.

Для створення необхідної монтажної форми до двостінних труб з нержавіючої сталі підбирають відповідні по діаметру сполучні елементи. Це трійники, перехідники, флюгери термо, ревізії, конвектори, коліна, конуси, заглушки, декоративні деталі.

Особливості монтажу

З’єднання комплектуючих здійснюється за розтрубною системою або за методом зиг-гофр, а монтажний варіант вибирає «по диму» і «по конденсату». У першому випадку канали збирають таким чином, щоб чадні гази не могли проникнути всередину приміщень, у другому забезпечується стікання конденсату вниз по трубі. Зовнішній кожух встановлюється за димом, внутрішня труба – за конденсатом.

Якщо ви плануєте купити двостінні труби з нержавіючої сталі, порадьтеся з професійним спеціалістом нашої фірми. Ми набули величезного досвіду в установці димохідних систем на об’єктах різного призначення та масштабу. Зателефонуйте за контактним телефоном, щоб отримати консультацію, або відразу оформляйте заявку на сайті.

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 996937 Сьогодні: 995
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені