Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
∇ ФІЛЬТР
Наші пропозиції
Головна > Каміни і топки > Топки з повітряним опаленням

Топки з повітряним опаленням

Сортування: × A-Z Z-A 0-9 9-0 Сторінки: «12345»

Каміни з повітряним опаленням: конструкційні особливості

Камінна топка з повітряним опаленням є вигідною альтернативою традиційному каміну, який привносить до будинку європейський затишок, але має низький ККД з обігріву простору. Ефективність опалення можна у рази підвищити за рахунок облаштування конвекційної системи, яка забезпечує циркуляцію теплого повітря всередині приміщень. Камінні топки з повітряним опаленням добре прогрівають простір у тих будинках (приміщеннях), де немає витоків тепла (тобто, забезпечена висока герметичність стиків у віконних та дверних отворах).

Конструкційні особливості камінної топки з повітряним контуром

Оригінальні за дизайнерським оформленням, сталеві та чавунні камінні топки є виразними складовими інтер’єру заміського будинку. Головними елементами конструкції є:

• корпус;

• димозбірник (відводить дим, що утворюється при згорянні);

• дверцята (з вогнетривкого скла або сталі);

• колосникові грати;

• зольник;

• шиберна заслінка.

Камінні топки представлені в різноманітних дизайнерських варіантах, що передбачають кутове, центральне або пристінне розташування конструкції.

Принцип роботи камінів з повітряним опаленням, види повітряних систем обігріву

Головним елементом у системі повітряного опалення будинку каміном є повітряна камінна топка, виготовлена ​​зі сталі чи чавуну, що на високому рівні використовує теплову енергію. В якості теплоносія при такому способі обігріву приміщень виступає повітря, нагріте в каміні та подається по повітропроводах, виготовлених із сталевих або алюмінієвих труб, прокладених у стінах і перекриттях, які складають систему розведення гарячого повітря (РГП). Камінна топка з повітряним контуром дозволяє опалювати не лише кімнату, де встановлений камін, а й інші приміщення.

Робота повітряного опалення від каміна основана на використанні принципу конвекції повітряних мас. Холодне повітря важче за тепле і, згідно з законами фізики, воно розташовується завжди внизу приміщення, на рівні підлоги. Потрапляючи в камін, він нагрівається, піднімається в кожух, а з нього за системою РГП подається в сусідні кімнати або кімнати, розташовані вище, обігріваючи їх своїм теплом.

За принципом роботи всі системи повітряного опалення будинку каміном бувають двох видів:

• з природною циркуляцією повітря конвекційною розводкою: вони підходять для невеликих за площею будинків з малою кількістю кімнат і при прямолінійних повітропроводах;

• з примусовою конвекцією, що передбачає переміщення повітряних мас за допомогою вентиляторів, що встановлюються всередині повітропроводів: печі-каміни з повітряним опаленням та примусовою циркуляцією повітря здатні обігрівати котеджі значно більшої площі, але такі системи є енергозалежними.

Переваги камінів з повітряним контуром

Камінні топки з повітряним обігрівом мають меншу вартість і простіший пристрій, ніж аналогічне обладнання з водяним контуром. Їх особливістю є мале споживання електроенергії, необхідне лише для роботи вентиляторів у системах з примусової конвекцією. Основні переваги камінів для повітряного опалення:

• здатність швидко обігрівати навколишній простір;

• компактність та різноманітність варіантів конструкцій, що дозволяє монтувати їх у будь-якій частині кімнати;

• економічна витрата палива;

• надійність та довговічність.

Італійська класика з відтінком новаторства

Наш магазин пропонує повітряні камінні топки від європейських компаній, що займають лідируючі позиції у галузі виробництва автономних опалювальних систем з авторським дизайном. Печі виготовляються із високолегованої сталі (товщина стінки 3 мм) із захисним антикорозійним покриттям. Камера згоряння фанерована керамічною плиткою, що захищає корпус від перегріву.

В обстановці мінімалістичних інтер’єрів печі-каміни виглядають надзвичайно ефектно та респектабельно. Велика площа скління дозволяє милуватися грою вогню, повною мірою насолоджуючись теплом домашнього затишку. Виробник надає гарантію на конструкцію та скло, що підтверджено відповідними сертифікатами.

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 883289 Сьогодні: 1663
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені