Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
∇ ФІЛЬТР
Наші пропозиції
Головна > Каміни і топки > Топки з водяним контуром

Топки з водяним контуром

Сортування: × A-Z Z-A 0-9 9-0 Сторінки: «12345»

Використання камінних топок з водяним контуром

Камінна топка з водяним контуром, на відміну від традиційного каміна, використовується для обігріву кількох приміщень. Теплової енергії, що виробляється таким пристроєм, достатньо для опалення житла з площею не більше 400 м.кв. Його можна ефективно використовувати як додаткове джерело тепла, а на невеликих за розмірами об’єктах – і як основне.

Представлені на сайті «ТеплоДім» камінні топки з водяним контуром можна використовувати для встановлення в приватних будинках, заміських котеджах, на дачах. Конструкція таких камінів дозволяє отримувати достатню кількість тепла, щоб підтримувати постійну температуру теплоносія довгий час, а ціна є найбільш лояльною.

Пристрій та принцип роботи камінної топки з водяним контуром

Основною відмінністю описуваного типу обладнання від традиційного є наявність водяного контуру. Це конструкція із сталевих труб, званих «змійовиком», через яку проходить теплоносій (вода). Вона розташована безпосередньо над полум’ям, проте нагрівається не полум’ям, а гарячим повітрям, яке піднімається догори. Завдяки цьому топка з водяним контуром служить довше та забезпечує стабільну роботу системи водяного опалення.

Для виготовлення труб використовується нержавіюча сталь з товщиною стінок 5 мм, що обумовлено такими властивостями:

• метал не деформується при нагріванні та охолодженні;

• швидко нагрівається;

• довго зберігає отримане тепло.

Фахівці радять підбирати камінні топки з водяним контуром виходячи з площі, що обігрівається: чим вона більша – тим вища повинна бути потужність джерела тепла. Вибрати обладнання з потрібними параметрами допоможуть консультанти компанії «ТеплоДім». Щоб зробити обігрів більш ефективним, в систему встановлюють водяний насос, який створює додатковий тиск в системі, примушуючи теплоносій швидше циркулювати – це знижує втрати тепла і, відповідно, з’являється можливість заощадити на паливі.

Переваги та недоліки топок з водяним контуром

На відміну від газового котла, що найчастіше використовується як джерело теплової енергії в системах водяного опалення, топка для каміна з водяним контуром не залежить тільки від одного виду палива. Для обігріву можна застосовувати:

• дрова;

• вугілля;

• торф;

• пелети.

Останній тип палива – найдешевший і має високі показники генерації тепла. Завдяки такій різноманітності видів пального, сьогодні вигідніше купити камінну топку з водяним контуром, ніж котел.

До недоліків камінів зазвичай відносять необхідність топити їх весь час, щоб підтримувати в будинку комфортну температуру в холодну пору року. Сучасні системи, представлені на сайті «ТеплоДім», мають систему повільного горіння та регулювання подачі повітря, що позбавляє необхідності підкладати весь час дрова у вогонь і дозволяє знизити витрату палива.

Щоб убезпечити систему від перегріву, представлені нами камінні топки з водяним контуром забезпечені термозахистом. Під час перегріву системи спрацьовує датчик, що охолоджує її за допомогою водопровідної води. Клапан оберігає від утворення надлишків пари, які можуть призвести до вибуху.

Встановлена ​​на камінні топки з водяним контуром ціна перевищує вартість традиційних камінів, проте ефективність цих систем виправдовує витрати. Перед тим, як розпочати оформлення покупки, рекомендуємо проконсультуватися зі спеціалістами компанії «ТеплоДім», які допоможуть підібрати топку необхідної потужності, що відповідає естетичним вимогам покупця та його фінансовим можливостям.

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 997085 Сьогодні: 1143
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені