Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
∇ ФІЛЬТР
Наші пропозиції
Головна > Аксесуари > Дверцята для камінів і печей

Дверцята для камінів і печей

Сортування: × A-Z Z-A 0-9 9-0 Сторінки: «12»

Дверцята для печей та камінів: особливості конструкції

Дверцята для печей і камінів є огороджувальними конструкціями, що запобігають попаданню іскор на підлогу або предмети навколишнього оточення. Традиційно, стулки конструкції виготовляються з чавуну або нержавіючої сталі, і лише останніми роками високу популярність набули скляні дверцята.

Прозора огорожа дозволяє милуватися язикам полум’я, що грають – живий вогонь надає інтер’єру особливий затишок і комфортну атмосферу. Крім того, скляні дверцята є своєрідним індикатором стану димохідної системи: якщо на стінках інтенсивно осідає нагар, значить, настав час провести ревізію каміна (печі). Мінусом скляних конструкцій є їхня відносна крихкість – навіть загартоване скло може розбитися при випадковому ударі.

Як вибрати дверцята для каміна?

Дверцята для каміна або печі можуть бути нескінченно різноманітними за декоративним оформленням, але абсолютно всі конструкції повинні відповідати кільком вимогам:

• елементи системи, включаючи фурнітуру, виготовляються з вогнетривкого матеріалу;

• стулки герметично прилягають один до одного і щільно закриваються;

• відкриття дверей здійснюється без зусиль.

За способом відчинення дверцята бувають гільйотинними, двостулковими, бічними.

При виборі комплектуючих елементів необхідно керуватися стилем дизайну та особливостями конструктивного пристрою каміна (банної печі).

У продажу є дверцята з литими декоративними зображеннями, кованими художніми деталями, округлими та прямокутними вставками.

Якщо камін топлять дровами, можна вибирати моделі зі сталі та скла (можливі опуклі та увігнуті поверхні стулок). У тому випадку, коли для топки використовується коксівне вугілля, доцільно встановлювати дверцята з чавуну. Високоякісні вироби витримують температуру 600-1000°C. Основа вибору – точні розрахунки, що забезпечують ідеальний збіг конструкції з отвором каміна (печі).

Дверцята на індивідуальне замовлення

Незважаючи на те, що дверцята для печей представлені різними моделями та ціновими групами, нерідко виникає потреба у виготовленні їх на індивідуальне замовлення. Це буває за нестандартних розмірів камінної системи або обумовлено особистими вимогами до художнього оформлення. Наші спеціалісти виконають замовлення будь-якої складності з якісних матеріалів із використанням імпортної фурнітури. Зателефонуйте нам, щоб обговорити замовлення, або залиште заявку на сайті інтернет-магазину «ТеплоДім»!

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 883255 Сьогодні: 1629
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені