
• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип | камінний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 490x680 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип | пічний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 230x275 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Україна |

| Тип | пічний комплект |
|---|---|
| Скло | пряме/без скла |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 230x275/165x245 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Україна |

| Тип | камінний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | сталь |
| Розміри (в/ш) | 500x597 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип | камінний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 515x738 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип | камінний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 540x700 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип | пічний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 290x330 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Україна |

| Тип | камінний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 515x652 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип | камінний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 530x680 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип | пічний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 270x290 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Україна |

| Тип | камінний |
|---|---|
| Скло | панорамне |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 515x652 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип | камінний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 490x680 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | панорамне |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 890 мм |
| Глибина | 132 мм |
| Вага | 19 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Елемент | іскрогасник |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка |
| Діаметр | 120 мм |
| Товщина | 0,6 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Глибина | 575 мм |
| Вага | 92 кг |
| ККД | 86 % |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Сербія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Потужність | 9 кВт |
| V приміщення | 14 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | вбудований |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 16 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 16 кВт |
| V приміщення | 16 м³ |
| Ø димоходу | 115 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 735 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 760 мм |
| Вага | 51 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 699 мм |
| Ширина | 518 мм |
| Глибина | 449 мм |
| Вага | 103 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Потужність | 8 кВт |
| V приміщення | 12 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 620 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 16 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип | камінний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 491x600 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Потужність | 4,5 кВт |
| V приміщення | 6 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 620 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 16 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |