Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
☈ МИ НА МАПІ
Наші пропозиції
Головна > Баня і сауна

Баня і сауна

Дров’яні кам’янки фотоДров’яні кам’янкиЕлектричні кам’янки фотоЕлектричні кам’янкиПарогенератори фотоПарогенераториДимоходи фотоДимоходиДвері фотоДверіДерев’яні вироби фотоДерев’яні виробиАксесуари фотоАксесуари

Все для сауни: класифікація товарів

Купити все для сауни в одному магазині – зручно та вигідно. Тим більше коли пропонується перевірене часом обладнання від авторитетних європейських та вітчизняних виробників. А наші фахівці ретельно відбирали постачальників з огляду на відгуки споживачів, рейтинг торгових марок та товарів відповідних категорій.

У переліку всіх товарів для бані та сауни головним компонентом є піч-кам’янка, до вибору якої слід підійти особливо відповідально та грамотно. Не меншу важливість мають інші елементи конструкційної системи: димарі, парогенератори, облицювання, різні аксесуари.

Комфорт перебування та оздоровлення в бані забезпечується такими параметрами, як температурний режим, вологість, інтенсивність прогріву, якість пари (легкий, важкий). Створення збалансованого та корисного мікроклімату можливе лише за професійного підходу до вибору комплектуючих та проведення монтажних робіт.

Печі-кам’янки

Пічне обладнання для сауни в інтернет-магазині «ТеплоДім» представлене моделями популярних брендів, серед яких традиційним лідером є фінські виробники (Harvia, Helo, Kastor, Narvi). Печі від українських компаній мають аналогічні експлуатаційні характеристики, при цьому коштують на порядок дешевше. Якщо ви плануєте придбати обладнання для бань та саун, ми допоможемо вибрати оптимальну конструкцію, враховуючи:

• площа приміщення;

• інженерно-технічні рішення (тип димоходу);

• характер експлуатації (іноді або постійно);

• вимоги до декоративного оформлення;

• функціональність (тільки сауна або + парна з вологою парою);

• діапазон прийнятної вартості.

Печі можуть бути електричними та дров’яними. Останні користуються високою популярністю через привабливий дизайн, що передає атмосферу традиційної старовинної бані. Але в основу ставляться робочі характеристики обладнання, що визначають якість лазневих процедур. Якщо в електронному каталозі ви не знайдете відповідне обладнання для сауни, ми можемо вам його замовити.

Димохідні системи

До важливого приладдя для сауни відносяться димарі. Ми пропонуємо конструкції з нержавіючої та низьколегованої сталі, що відрізняються високою термостійкістю, зручними монтажними з’єднаннями (забезпечують ідеальне стикування), високою естетикою зовнішнього вигляду. Ми допоможемо підібрати димар до пічної конструкції, враховуючи сукупність експлуатаційних факторів та особливості дизайнерської обстановки.

Аксесуари

Камінці для печей відіграють велику роль у створенні оздоровчого мікроклімату. Важливо, щоб матеріал містив мінімальне включення кремнезему та інших пухких порід. Від якості каменів залежить інтенсивність повітря, що прогрівається, час підтримки м’якого тепла, швидкість розподілу пари в приміщенні. Ми продаємо спеціальні зразки порід у комплекті, що ідеально підходять для банних процедур. У нас також можна придбати парогенератори, різні види облицювального матеріалу, інше корисне приладдя.

Відмінна якість та лояльні ціни на банне обладнання, сприяння у виборі всіх складових сауни, консультування та виконання індивідуальних замовлень – головні переваги інтернет-магазину «ТеплоДiм». Зателефонуйте для отримання консультації або залиште заявку на сайті – менеджер вийде на зв’язок протягом кількох хвилин!

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 1082823 Сьогодні: 2187
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені