Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
☈ МИ НА МАПІ
Наші пропозиції
Головна > Печі і камінофени

Печі і камінофени

Печі з повітряним опаленням фотоПечі з повітряним опаленнямПечі з водяним контуром фотоПечі з водяним контуромОпалювально-варильні печі фотоОпалювально-варильні печіБулер’яни фотоБулер’яни

Найкращий вибір – опалювальні печі на дровах

Піч на дровах є одним із найоптимальніших джерел опалення для приватного будинку або дачі. Її пристрій дозволяє отримати велику кількість тепла, а використання нових технологій підвищило коефіцієнт корисної дії системи та знизило витрату палива. Тому все більше користувачів віддають перевагу цьому типу джерела теплової енергії.

Переваги дров’яних печей

Дерево є найбільш доступним і порівняно недорогим видом палива, яке можна без проблем закуповувати у необхідних кількостях у будь-якому регіоні України. Різні сорти деревини дають при спалюванні різний ефект, наприклад, високу температуру горіння або мала диму і золи. Широкий вибір горючих матеріалів дозволяє отримати максимальний ефект та підтримувати комфорт у будинку.

На відміну від класичних моделей, сучасні печі на дровах виконують більше функцій:

• обігрівають відразу кілька приміщень за допомогою водяного контуру;

• їх можна використовувати для приготування їжі;

• сприяють кращій вентиляції житлових приміщень.

Остання функція пов’язана з тим, що для якісного відведення продуктів згоряння дров’яна піч з’єднана з димоходом. У процесі згоряння частина повітря йде з приміщення назовні, втрата компенсується надходженням свіжого ззовні. Таким чином відбувається постійна циркуляція повітря, яка регулює вологість і не дає з’являтися в житловому приміщенні грибкам і плісняві.

Важливою перевагою, яку має пічка на дровах, є допомога в релаксації. Насправді доведено, що живе полум’я «спалює негатив», знімає стрес, допомагає людині психічно розслабитися і заспокоїтися. Запах дров, що горять, особливо смолистих порід, посилює цілющу дію відкритого вогню.

Естетичному сприйняттю полум’я сприяють прозорі дверцята з вогнетривким склом, які роблять прямими та кутовими, а саме скло має панорамну або призматичну форму, що покращує огляд та дозволяє безпечно милуватися грою вогню.

Типи печей на дровах

Компанія «ТеплоДім» пропонує покупцям дров’яні печі чотирьох основних типів:

• з повітряним опаленням;

• з водяним контуром;

• опалювально-варильні;

• булер’яни.

Широкий вибір типів і моделей дозволить максимально ефективно обігріти приміщення будь-якого розміру або кілька кімнат одразу.

Перший тип печі є класичним, полум’я в топці нагріває повітря, яке виходить через систему внутрішніх комунікацій назовні та обігріває приміщення. У конструкціях сучасного типу повітряні потоки поділені на обігріваючі та вивідні продукти згоряння – це дозволило суттєво підвищити ККД джерела тепла такого типу.

Для обігріву кількох приміщень або навіть невеликого житлового будинку рекомендуємо купити піч на дровах із водяним контуром. Вона відрізняється від традиційної грубки наявністю всередині труб, якими проходить проточна вода. Гаряче повітря нагріває її, після чого теплоносій надходить у систему опалення. Повертаючись, вода знову підігрівається до заданої температури, забезпечуючи стабільний обігрів житла.

Опалювально-варильні печі обладнані варильною поверхнею, яка використовується для термічної обробки їжі. Деякі моделі також обладнані духовками. Така конструкція дозволяє повністю відмовитись від використання звичайних газових або електричних плит у приватному будинку або на дачі.

Для обігріву приміщення з великою площею фахівці радять купити дров’яну піч булер’ян. Її конструкція дозволила збільшити ККД до 80%, завдяки чому з’явилася можливість ефективно нагрівати повітря та підтримувати комфортну температуру. Перевагою булер’яна є здатність швидко нагріватися, а циркуляція повітря забезпечує рівномірне горіння палива та стабільне виробництво тепла.

Як вибрати пічку оптимальної конструкції

Прийнявши рішення купити піч на дровах, радимо не поспішати з прийняттям рішення та ознайомитися з усім асортиментом обладнання, представленим в інтернет-магазині компанії «ТеплоДім» – це допоможе підібрати тип джерела тепла, що підходить для вашого будинку.

Головний критерій вибору – потужність: її вибирають, виходячи з площі приміщення, яке необхідно обігріти. Для систем із водяним контуром слід попередньо підрахувати загальну площу всіх кімнат.

Опалювальні печі на дровах потрібної потужності забезпечать комфорт у будинку та дозволять економити на купівлі палива. Зазначимо, що сучасні дров’яні печі можна топити пелетами та брикетами, які забезпечують високу температуру, не виділяють шкідливих речовин та залишають мало золи.

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 878466 Сьогодні: 533
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені