Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
∇ ФІЛЬТР
Наші пропозиції
Головна > Печі і камінофени > Печі з водяним контуром

Печі з водяним контуром

Сортування: × A-Z Z-A 0-9 9-0

Застосування печей із водяним контуром

Камін з водяним контуром відрізняється від традиційного наявністю всередині нього системи нагрівання води. Такі пристрої використовують для обігріву декількох приміщень невеликої площі (до 400 м.кв.). Клієнти компанії «ТеплоДім» купують каміни з водянти контуром для приватних будинків, заміських котеджів та дач. Вартість обладнання компенсується перевагами, які надає своєму власнику піч із водяним контуром.

Особливості конструкції камінів з водяним контуром

Обладнання такого класу підключається до системи водяного опалення – енергії, що генерується, достатньої для того, щоб ефективно нагрівати воду і підтримувати в будинку комфортну температуру в холодну пору року.

Зазначимо, що в багатоповерхових будинках великої площі піч-камін з водяним контуром частіше використовується як допоміжне джерело тепла – використання такого обладнання дозволяє економити газ до настання сильних морозів. Цьому сприяє те, що як паливо для таких печей можна використовувати:

• дрова;

• пелети;

• вугільні та торф’яні брикети.

Розмаїття видів палива розширює можливості для економії та швидко окупає вартість вкладення.

Водяний контур є мережею труб з нержавіючої сталі з товстими стінками, яка розташована у верхній частині топки, над полум’ям (це виключає контакт з вогнем, що продовжує термін служби металу). Водопровідна вода проходить по системі і нагрівається гарячим повітрям, яке піднімається вгору. Температура нагрівання контролюється датчиками безпеки, які під час перегріву (понад 95°C) включають подачу холодної води в систему. Це компенсує надлишок тепла та оберігає від небезпеки утворення парових скупчень у комунікаціях.

Камін з водяним контуром має дверцята, в яких є оглядове жароміцне скло. У деяких моделях дверцята виготовлені із суцільного металу – вибір із двох типів залежить виключно від естетичних уподобань покупця.

Переваги покупки каміна з водяним контуром

В якості джерела опалення це обладнання може використовуватися як для обігріву кількох приміщень, так і для нагрівання повітря в одній кімнаті – для цього достатньо вимкнути систему циркуляції води. Це зручно, якщо немає необхідності прогрівати весь будинок.

Вище вже згадувалося, що каміни з водяною сорочкою можна топити різними видами палива, і це – не єдина їхня гідність. До інших переваг, якими володіє теплогенеруюче обладнання цього типу, відносяться:

• високий ККД (від 75% і вище);

• керування швидкістю горіння палива (до 10 годин на одній закладці пального);

• компактні габарити, які дозволяють поставити грубку в будь-якому місці.

Пічка з водяним контуром може бути виготовлена ​​з чавуну або сталі. Ці метали мають різні фізичні властивості:

• сталь швидко нагрівається, але також швидко і остигає;

• чавун набирає тепло повільніше, зате віддає його довше.

Відзначимо, що сталь краще переносить термічні деформації, ніж чавун, тому, якщо ви вирішили купити камін з водяним контуром у компанії «ТеплоДім», враховуйте ці особливості.

Наприкінці зазначимо, що пропоновані нами печі з водяним контуром дозволять швидко окупити витрати за рахунок економії газу та електроенергії для обігріву житла!

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 745473 Сьогодні: 3171
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені