Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
∇ ФІЛЬТР
Наші пропозиції
Головна > Облицювання і портали > Облицювання камінних топок

Облицювання камінних топок

Сортування: × A-Z Z-A 0-9 9-0 Сторінки: «12»

Облицювання камінних топок: особливості вибору

Декоративне оздоблення надає каміну художньої своєрідності, роблячи його найвиразнішим елементом інтер’єрної обстановки. Облицювання захищає конструкцію від перегріву, впливу вологи та температурних перепадів. Традиційними оздоблювальними матеріалами здавна були мармур, граніт, яшма, кахельна плитка з малюнком.

Особливості вибору облицювального матеріалу

Купити готові облицювання камінних топок від авторитетних виробників – найкраще рішення для обробки опалювальних систем. Компанії, що випускають матеріали даної категорії, враховують конструктивні особливості моделей, насамперед тип палива, на якому працює камін (дрова, брикети і т.д.). Температура згоряння різна у всіх видів сировинних заготовок, тому й облицювання вибирають з урахуванням фізичних параметрів енергоносія.

Якщо камін встановлюється на відкритому просторі (наприклад, на терасі), то обробка повинна витримувати низькі температури, для кухні-їдальні вибирають вологостійкий матеріал. У випадку, коли камін облаштовується на другому поверсі, облицювання не повинно бути надто важким, щоб не створювалося критичного навантаження на систему перекриттів.

Переваги готового облицювання

Готові облицювання камінних топок представлені різноманітними матеріалами, що розрізняються фактурою, забарвленням, формою та іншими параметрами. Серед популярних екземплярів: декоративний камінь, клінкерна цегла, композитні склади. У сучасних інтер’єрах активно використовується лабрадорит, шліфований або колотий пісковик, мармурові пластини, керамогранітна плитка. Оздоблювальні панелі з глазурованої кераміки та керамограніту виглядають не менш естетично, ніж природні мінерали, а робочі характеристики покриття не поступаються натуральному каменю.

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 767154 Сьогодні: 2693
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені