Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
∇ ФІЛЬТР
Наші пропозиції
Головна > Аксесуари > Решітки

Решітки

Сортування: × A-Z Z-A 0-9 9-0

Користь застосування решіток для каміна

Камін – виразний елемент інтер’єрної обстановки, що виконує функцію додаткового обігріву приміщення. Для підвищення ефективності віддачі тепла на коробі конструкції встановлюються решітки вентиляції. Вироби монтуються нижче за рівень розташування топки, граючи роль повітрозабірника.

Решітки, змонтовані у верхній частині каміна, виводять підігріте повітря назовні. Таким чином, решітчасті вставки для каміна, зрештою, покращують обігрів простору, знижують теплове навантаження на облицювальний матеріал і корпус топки, що дозволяє продовжити експлуатаційний термін системи. Крім того, камінні решітки надають приміщенню дизайнерської своєрідності.

Види решіток для каміна

Вентиляційні решітки для каміна розрізняються за формою, варіантом установки, габаритами, матеріалом виготовлення. Найбільш поширена форма – прямокутник, але трапляються також овальні, квадратні, багатокутні вироби. Розмір виробу залежить від потужності та конструктивних особливостей каміна, враховується також площа приміщення та рівень вентиляції.

Відіграє важливу роль і розмір осередків на решітці: якщо отвори будуть занадто малі, то знизиться інтенсивність надходження теплого повітряного потоку, а відповідно впаде ефективність обігріву. Оптимальний розмір отворів, як і габаритів самої решітки, визначається розрахунковим шляхом. Як матеріали для виготовлення камінних решіток використовуються металеві сплави (сталь, чавун, алюміній) та кераміка. За способом установки розрізняють накладні (зйомні) та незйомні конструкції.

Наш інтернет-магазин надає можливість купити решітки для каміна за лояльною вартістю, гарантуючи високу якість виробів. Ми також приймаємо замовлення на виготовлення виробів за ескізами та кресленнями клієнта. Зателефонуйте нам, щоб погодити заявку або залиште повідомлення на сайті інтернет-магазину!

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 996908 Сьогодні: 966
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені