Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
∇ ФІЛЬТР
Наші пропозиції
Головна > Баня і сауна > Димоходи

Димоходи

Сортування: × A-Z Z-A 0-9 9-0 Сторінки: «12345»

Димарі для бані та сауни: широкий асортимент, гарантія, доставка.

Важко переоцінити корисні властивості сауни або бані, але оздоровчий ефект гарантує тільки правильно сконструйована парилка, в якій неодмінно має бути димар.

Усередині бані встановлена ​​спеціальна піч, від якої назовні виходить труба (димохід). Конструкція труби залежить від моделі та потужності печі. Завдання ж димаря – вилучати продукти горіння, які утворюються внаслідок роботи печі.

Ідеальне рішення для сучасної сауни – димарі з нержавіючої сталі/оцинкування, що володіють високими міцнісними та експлуатаційними якостями.

Димоходи для бані за ціною виробника

З широкого асортименту димохідної системи для бань і саун найбільш популярні сендвіч-конструкції з подвійним утеплювачем, що відрізняються:

• пожежною безпекою;

• екологічністю;

• герметичністю;

• інертністю до накопичення конденсату;

• зручністю монтажу та обслуговування.

Зовнішню частину димоходу сауни часто обкладають цеглою або покривають спеціальним термоізолюючим матеріалом. При встановленні труби важливо дотриматися всіх пожежних норм, а також витримати необхідну дистанцію до стін, перекриттів і легкозаймистих матеріалів.

Крім димоходу для бані, вам також необхідно купити комплект допоміжних елементів, які будуть використані для монтажу труби. Технічні параметри коліна, конуса, ревізії, трійників, грибка та інших елементів повинні відповідати формату димоходу:

• товщиною та маркою сталі;

• діаметру;

• матеріалу;

• типу утеплення.

Якщо вам необхідно купити трубу для бані «під ключ» – зверніться до нашого консультанта, який допоможе підібрати всі необхідні комплектуючі, орієнтуючись на індивідуальні параметри запиту. Ціна димоходу для бані залежить від технічної складності конструкції, але завжди залишається гранично демократичною. Доставка здійснюється по всіх містах України у максимально стислий термін. Зручний спосіб економії та грошей, і часу!

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 1085493 Сьогодні: 1226
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені