Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
☈ МИ НА МАПІ
Наші пропозиції
Головна > Каміни і топки

Каміни і топки

Топки з повітряним опаленням фотоТопки з повітряним опаленнямТопки з водяним контуром фотоТопки з водяним контуромЕлектрокаміни фотоЕлектрокаміниБіокаміни фотоБіокаміни

Призначення камінних топок

Камінні топки призначені для спалювання різних видів палива, щоб отримати теплову енергію, яка використовується для обігріву приміщень. У деяких конструкціях одержане тепло також застосовується для нагрівання води.

Топка є основним конструкційним елементом каміна. Компанія «ТеплоДім» пропонує придбати за найкращою ціною різні типи обладнання від провідних виробників. Кожна модель має свої характерні риси, а обладнання слід підбирати з таким розрахунком, щоб камінна топка забезпечувала необхідну кількість теплової енергії для комфорту в будинку.

Типи камінних топок

Топка для каміна встановлюється стаціонарно в камінному порталі та з’єднується з димарем, через який за межі будинку відводяться продукти згоряння. Усередині камери відбувається згоряння палива та накопичення теплової енергії, яка потім різними шляхами передається назовні.

Каміни поділяються на:

• твердопаливні (дрова, вугілля);

• газові;

• електричні.

Популярні біокаміни для горіння використовують рідке біологічне паливо на основі етанолу. Зазначимо, що камін такого типу не має димаря, завдяки чому ККД пристрою збільшується в кілька разів.

Найпоширенішим способом генерації тепла є нагрівання стінок камери згоряння топки. Для їх виготовлення використовується чавун або сталь, що має підвищену термостійкість. Останнім часом все більше виробників віддають перевагу саме сталі для виготовлення камери згоряння – цей матеріал швидко нагрівається і має високу теплопровідність, до того ж, сталь легко піддається формуванню, їй можна надати будь-якої необхідної форми. Пластичність відіграє важливу роль у процесі нагрівання та охолодження каміна, при яких метал не деформується та не руйнується. Для поліпшення властивостей сталі до неї додані нікель, хром і кремній. Ці речовини підвищують стійкість до високих температур (1150°C та вище).

В якості додаткового захисту від вогню внутрішній простір топки для камінів покривають шаром вогнетривкого матеріалу (кераміки). Поверх сталевого покриття камери згоряння є шар термостійкого синтетичного матеріалу, що акумулює тепло.

Конструкційні особливості топок

Практично у всіх типів камінів камера згоряння має прямокутну форму, рідше – багатокутну. На лицьовій стороні, яка називається також фасадом, у більшості моделей є дверцята, через які завантажують паливо і прибирають золу.

Враховуючи, що сучасні каміни виконують не тільки роль джерела тепла, а й декоративну функцію, фасадну частину роблять із спеціального вогнетривкого скла (витримує температуру від 800°C і вище), яке дозволяє дивитися на вогонь як спереду, так і з боків. Дуже оригінально виглядають фасади кутових камінів, що забезпечують широкий огляд.

Скло переміщається кількома способами: відкидається убік, як звичайна стулка дверей, або піднімається вгору. Спеціальна конструкція забезпечує безшумне відкривання та закривання дверцят, завдяки чому господарі каміна застраховані від сильного гуркотіння дверцят, внаслідок чого скло може бути пошкоджене.

Залежно від того, яку функцію виконує камін, топка може містити додаткове обладнання:

• виходи для циркуляції нагрітого повітря;

• труби для підігріву води.

Останній тип топок використовується в системах водяного опалення, а також для отримання гарячої води для побутових потреб. Холодна вода, що подається в систему, охолоджує систему, захищаючи її від перегріву, що продовжує термін служби виробу і знижує витрату палива.

Залежно від потужності камери згоряння, у ній обладнуються системи подачі повітря, за допомогою яких можна регулювати швидкість горіння палива. Багато топок для камінів обладнані системою тривалого горіння, тому в будинку тривалий час зберігається тепло, а господарі каміна економлять на покупці пального.

На що звертати увагу при виборі камінної топки

Основні показники, за якими фахівці рекомендують вибирати камін:

• потужність;

• тип палива;

• додаткові функції.

Чим більше приміщення потрібно обігріти – тим більшою має бути потужність. Вирішивши купити камінну топку, варто попередньо проконсультуватися зі спеціалістами з питань енергоефективності, щоб підібрати для себе максимально відповідну для конкретного будинку модель.

Також наші консультанти підкажуть оптимальний спосіб оформлення купівлі, оплати замовлення та доставки камінної топки покупцю.

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 597474 Сьогодні: 750
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені