Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
∇ ФІЛЬТР
Наші пропозиції
Головна > Аксесуари > Хімія

Хімія

Сортування: × A-Z Z-A 0-9 9-0 Сторінки: «12»

Застосування засобів для чищення камінів та димарів

Правильно спроектована димохідна система довгий час залишається чистою, якщо споживачі використовують якісний опалювальний матеріал, своєчасно очищають піддувальну камеру печі від золи, не кидають у топку побутове сміття. Саме побутові відходи найчастіше є причиною швидкого утворення гару на стінках димаря.

Першою ознакою засмічення димоходу є погана тяга, зниження якості опалення при зростанні витрат дров або вугілля. Конструкційні елементи швидко руйнуються від впливу їдкого гару, що призводить до необхідності проведення капітального ремонту.

Щоб запобігти цьому неприємному явищу, слід використовувати профілактичні засоби для чищення камінів та печей, представлені на ринку широкому розмаїтті складів. Фахівці рекомендують проводити профілактичні роботи після кожного теплого сезону перед початком опалення.

Переваги хімічних засобів для чищення камінів

Застосування хімічних складів дозволяє швидко відновити функціональність димоходу, прочистити камеру топки від продуктів згоряння, що осіли на стінках. Засоби додають безпосередньо в полум’я топки у кількості, зазначеній виробником.

Хімічні інгредієнти руйнують структуру сажі, впливаючи навіть на щільні утворення всередині труби. Відкладення стають пухкими і крихкими, тому легко відокремлюються від стінок димаря, потрапляючи або назад у топку, або випаровуючись в атмосферу. Добавки не становлять небезпеки для людей і тварин, оскільки не містять шкідливих компонентів. При регулярному застосуванні засобів для чищення камінів та димоходів можна уникнути нових утворень у трубах, що саме по собі є головною умовою і збереження функціональності каміна, та тривалим терміном його служби.

Замовити продукцію можна на сайті інтернет-магазину «ТеплоДім», сформувавши заявку у тематичному розділі. Якщо виникнуть питання – телефонуйте по контактному телефону: ми проконсультуємо за темами, що цікавлять, і дамо корисні рекомендації!

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 1082693 Сьогодні: 2057
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені