
• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Категорія | чищення димоходу |
|---|---|
| Об’єм поставки | 1 шт |
| Країна | Литва |

| Категорія | видалювач сажі |
|---|---|
| Об’єм поставки | 500 г |
| Країна | Литва |

| Категорія | чищення димоходу |
|---|---|
| Об’єм поставки | 1 шт |
| Країна | Литва |

| Категорія | фарба |
|---|---|
| Об’єм поставки | 400 мл |
| Країна | Польща |

| Категорія | чищення димоходу |
|---|---|
| Об’єм поставки | 1 шт |
| Країна | Литва |

| Категорія | розпалювач |
|---|---|
| Об’єм поставки | 12 шт |
| Країна | Литва |

| Категорія | очисник скла |
|---|---|
| Об’єм поставки | 500 мл |
| Країна | Литва |

| Категорія | чищення димоходу |
|---|---|
| Об’єм поставки | 1 м |
| Країна | Литва |

| Категорія | чищення димоходу |
|---|---|
| Об’єм поставки | 1 шт |
| Країна | Литва |

| Категорія | видалювач сажі |
|---|---|
| Об’єм поставки | 4,5 кг |
| Країна | Литва |

| Категорія | чищення димоходу |
|---|---|
| Об’єм поставки | 1 шт |
| Країна | Литва |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 9 кВт |
| V приміщення | 14 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 1300 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | н.д. |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 15 кВт |
| V приміщення | 16 м³ |
| Ø димоходу | 100 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 710 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 740 мм |
| Вага | 55 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 784 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 481 мм |
| Вага | 137 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 24 кВт |
| V приміщення | 42 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 655 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вага | 37 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Елемент | труба 0,3м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 100 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 18 кВт |
| V приміщення | 18 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 775 мм |
| Вага | 65 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |