
• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Категорія | чищення димоходу |
|---|---|
| Об’єм поставки | 1 шт |
| Країна | Литва |

| Категорія | розпалювач |
|---|---|
| Об’єм поставки | 10 шт |
| Країна | Литва |

| Категорія | чищення димоходу |
|---|---|
| Об’єм поставки | 1 шт |
| Країна | Литва |

| Категорія | фарба |
|---|---|
| Об’єм поставки | 400 мл |
| Країна | Польща |

| Категорія | видалювач сажі |
|---|---|
| Об’єм поставки | 500 г |
| Країна | Литва |

| Категорія | чищення димоходу |
|---|---|
| Об’єм поставки | 1 шт |
| Країна | Литва |

| Категорія | видалювач сажі |
|---|---|
| Об’єм поставки | 1 кг |
| Країна | Литва |

| Категорія | фарба |
|---|---|
| Об’єм поставки | 400 мл |
| Країна | Литва |

| Категорія | очисник скла |
|---|---|
| Об’єм поставки | 500 мл |
| Країна | Литва |

| Категорія | чищення димоходу |
|---|---|
| Об’єм поставки | 1 шт |
| Країна | Литва |

| Категорія | очисник скла |
|---|---|
| Об’єм поставки | 500 мл |
| Країна | Литва |

| Категорія | чищення димоходу |
|---|---|
| Об’єм поставки | 1 шт |
| Країна | Литва |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,6 кВт |
| S приміщення | 16 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 518 мм |
| Ширина | 544 мм |
| Глибина | 198 мм |
| Вага | 10 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | ні |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| V вогняної ванни | 1,8 л |
| Висота | 480 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 13 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Категорія | видалювач сажі |
|---|---|
| Об’єм поставки | 500 г |
| Країна | Литва |

| Категорія | розпалювач |
|---|---|
| Об’єм поставки | 10 шт |
| Країна | Литва |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | пряме |
| Потужність | без обігріву |
| S приміщення | без обігріву |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 445 мм |
| Ширина | 1356 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 70 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Категорія | регулятор обертів |
|---|---|
| Матеріал | пластик |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | пряме |
| Потужність | без обігріву |
| S приміщення | без обігріву |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 445 мм |
| Ширина | 736 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 35 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 676 мм |
| Ширина | 792 мм |
| Глибина | 307 мм |
| Вага | 30 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1050 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 53 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |