
• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 620 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вага | 12 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 589 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Глибина | 234 мм |
| Вага | 13 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 676 мм |
| Ширина | 792 мм |
| Глибина | 307 мм |
| Вага | 30 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 980 мм |
| Ширина | 1140 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Вага | 62 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 639 мм |
| Ширина | 682 мм |
| Глибина | 194 мм |
| Вага | 17 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 920 мм |
| Ширина | 934 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 45 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1041 мм |
| Ширина | 1023 мм |
| Глибина | 635 мм |
| Вага | 40 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 920 мм |
| Ширина | 934 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 25 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 0,5 кВт |
| S приміщення | 5 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1035 мм |
| Ширина | 970 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 60 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1203 мм |
| Ширина | 1534 мм |
| Глибина | 565 мм |
| Вага | 85 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1140 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Вага | н.д. |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 620 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вага | 12 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | ні |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| V вогняної ванни | 0,4 л |
| Висота | 374 мм |
| Ширина | 648 мм |
| Глибина | 164 мм |
| Вага | 5 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1260 мм |
| Ширина | 1580 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Вага | 50 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настільний |
| Скло | так |
| Потужність | 1 кВт |
| S приміщення | 10 м² |
| V вогняної ванни | 0,2 л |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Вага | 1 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 24 кВт |
| V приміщення | 20 м³ |
| Ø димоходу | 115 мм |
| Нагрівання води | з баком |
| Скло | так |
| Висота | 760 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Вага | 75 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 24 кВт |
| V приміщення | 20 м³ |
| Ø димоходу | 115 мм |
| Нагрівання води | з теплообмінником |
| Скло | так |
| Висота | 760 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Вага | 65 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 18 кВт |
| V приміщення | 17 м³ |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 786 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 740 мм |
| Вага | 76 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 6,8 кВт |
| V приміщення | 10 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 930 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 10 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 27 кВт |
| V приміщення | 27 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 955 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 810 мм |
| Вага | 102 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Елемент | конус |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 100 мм |
| Товщина | 0,6 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |