
• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 321 мм |
| Вага | 12 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Скло | тристороннє |
| Потужність | 2,2 кВт |
| S приміщення | 22 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 725 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Вага | 55 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1060 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Вага | 45 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,8 кВт |
| S приміщення | 18 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 443 мм |
| Ширина | 697 мм |
| Глибина | 268 мм |
| Вага | 18 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,4 кВт |
| S приміщення | 14 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 702 мм |
| Ширина | 1003 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Вага | н.д. |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Скло | без скла |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 1160 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Вага | н.д. |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 494 мм |
| Ширина | 1883 мм |
| Глибина | 187 мм |
| Вага | 60 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,8 кВт |
| S приміщення | 18 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 460 мм |
| Ширина | 507 мм |
| Глибина | 128 мм |
| Вага | 6 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,8 кВт |
| S приміщення | 18 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 980 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Вага | 120 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | пряме |
| Потужність | без обігріву |
| S приміщення | без обігріву |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 445 мм |
| Ширина | 1356 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 70 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 14 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 321 мм |
| Вага | 12 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Категорія | підведення повітря |
|---|---|
| Матеріал | алюміній |
| Країна | Польща |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 18 кВт |
| V приміщення | 20 м³ |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 928 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 796 мм |
| Вага | 119 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Потужність | 6 кВт |
| V приміщення | 8 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | вбудований |
| Висота | 620 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 16 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тристороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1416 мм |
| Ширина | 822 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Вага | 201 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Елемент | конус |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 120 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Потужність | 3,6 кВт |
| V приміщення | 6 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | вбудований |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 315 мм |
| Вага | 8 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |