
• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,6 кВт |
| S приміщення | 16 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 627 мм |
| Ширина | 763 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Вага | 13 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Глибина | 332 мм |
| Вага | 35 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1100 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 55 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 533 мм |
| Ширина | 669 мм |
| Глибина | 217 мм |
| Вага | 13 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1065 мм |
| Ширина | 1233 мм |
| Глибина | 392 мм |
| Вага | 62 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | без скла |
| Потужність | без обігріву |
| S приміщення | без обігріву |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 354 мм |
| Ширина | 508 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Вага | 16 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 857 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Вага | 40 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | панорамне |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 633 мм |
| Ширина | 866 мм |
| Глибина | 346 мм |
| Вага | 26 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | без скла |
| Потужність | без обігріву |
| S приміщення | без обігріву |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 202 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 303 мм |
| Вага | 15 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,6 кВт |
| S приміщення | 16 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1090 мм |
| Ширина | 1495 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вага | 100 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | панорамне |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 635 мм |
| Глибина | 332 мм |
| Вага | 18 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,6 кВт |
| S приміщення | 16 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 627 мм |
| Ширина | 763 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Вага | 13 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Елемент | конус |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 200 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Тип | пічний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 290x330 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Україна |

| Елемент | конус |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 150 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Елемент | конус |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 150 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 15 кВт |
| S приміщення | 150 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 594 мм |
| Ширина | 942 мм |
| Глибина | 474 мм |
| Вага | 155 кг |
| ККД | 77 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |