


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | ні |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| V вогняної ванни | 0,7 л |
| Висота | 398 мм |
| Ширина | 798 мм |
| Глибина | 128 мм |
| Вага | 14 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | ні |
| Потужність | 2,7 кВт |
| S приміщення | 27 м² |
| V вогняної ванни | 1,2 л |
| Висота | 590 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 201 мм |
| Вага | 17 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | ні |
| Потужність | 2,5 кВт |
| S приміщення | 25 м² |
| V вогняної ванни | 0,7 л |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вага | 8 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | ні |
| Потужність | 3 кВт |
| S приміщення | 30 м² |
| V вогняної ванни | 1,2 л |
| Висота | 480 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 11 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | ні |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| V вогняної ванни | 1,7 л |
| Висота | 480 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 21 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | ні |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| V вогняної ванни | 1,8 л |
| Висота | 480 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 13 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | ні |
| Потужність | 2,5 кВт |
| S приміщення | 25 м² |
| V вогняної ванни | 0,7 л |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вага | 10 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Скло | ні |
| Потужність | 1 кВт |
| S приміщення | 10 м² |
| V вогняної ванни | 1 л |
| Висота | 1465 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Вага | 19 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настільний |
| Скло | ні |
| Потужність | 1,5 кВт |
| S приміщення | 15 м² |
| V вогняної ванни | 0,5 л |
| Висота | 66 мм |
| Ширина | 368 мм |
| Глибина | 151 мм |
| Вага | 3 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | ні |
| Потужність | 2,7 кВт |
| S приміщення | 27 м² |
| V вогняної ванни | 1,2 л |
| Висота | 590 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 201 мм |
| Вага | 17 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настільний |
| Скло | ні |
| Потужність | 1 кВт |
| S приміщення | 10 м² |
| V вогняної ванни | 1 л |
| Висота | 323 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Глибина | 159 мм |
| Вага | 4 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | ні |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| V вогняної ванни | 0,7 л |
| Висота | 398 мм |
| Ширина | 798 мм |
| Глибина | 128 мм |
| Вага | 14 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Категорія | розпалювач |
|---|---|
| Об’єм поставки | 100 шт |
| Країна | Литва |

| Категорія | термовідведення повітря |
|---|---|
| Матеріал | пластик |
| Країна | Польща |

| Категорія | круглий канал |
|---|---|
| Матеріал | алюміній |
| Діаметр | 125 мм |
| Країна | Польща |

| Категорія | фільтр турбіни |
|---|---|
| Матеріал | оцинковка |
| Діаметр | 125 мм |
| Країна | Польща |

| Категорія | розпалювач |
|---|---|
| Об’єм поставки | 32 шт |
| Країна | Литва |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Скло | ні |
| Потужність | 3 кВт |
| S приміщення | 30 м² |
| V вогняної ванни | 0,4 л |
| Висота | 124 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Вага | 4 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Категорія | розпалювач |
|---|---|
| Об’єм поставки | 64 шт |
| Країна | Литва |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Скло | ні |
| Потужність | 2,6 кВт |
| S приміщення | 26 м² |
| V вогняної ванни | 1,2 л |
| Висота | 983 мм |
| Ширина | 1230 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Вага | 68 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Скло | ні |
| Потужність | 3 кВт |
| S приміщення | 30 м² |
| V вогняної ванни | 1,2 л |
| Висота | 171 мм |
| Ширина | 717 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 9 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |