Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
☈ МИ НА МАПІ
Наші пропозиції
Головна > Бренди > Hitze (Польща)

Hitze (Польща)

Hitze (Польща) фото

Hitze – це польська компанія, що виробляє пічне та камінне обладнання. Принцип компанії Hitze – заощадження ресурсів природи за рахунок ефективного використання палива. Модельний ряд камінних топок компанії досить широкий та різноманітний за формою та функціоналом. Компанія приділяє велику увагу покращенню технологій енергетичної ефективності та технічного оснащення. Завдяки сучасному європейському підходу камінні топки компанії Hitze мають ККД понад 75% та відповідають європейським нормам викиду СО2. Використання сталі у виробництві дозволяє виготовляти топки різних форматів та різного функціоналу, що дозволяє покупцеві підібрати топку, яка буде відповідати всім його вимогам.

Камінні топки з водяним контуром виробництва Hitze є високоефективним опалювальним обладнанням, здатним повністю обігріти приміщення. Такого результату досягнуто шляхом передачі тепла від топки до загальної системи обігріву будинку за допомогою води. Особлива конструкція водяної сорочки забезпечує ефективний відбір тепла з топки та димаря, тим самим знижуючи шкідливі викиди в атмосферу.

Польська компанія Hitze вже тривалий час займається випуском печей та камінів, призначених для ефективного обігріву. Основним завданням компанії Hitze є виробництво опалювального обладнання, яке дозволить одержати максимальну кількість теплової енергії від спалювання палива, при цьому зменшити шкідливі викиди в атмосферу. Компанія має широкий асортимент печей різноманітних за формою, кольором та функціоналом. Така різноманітність можлива завдяки використанню якісної вуглецевої сталі. Великий вибір різноманітних форм і форматів фасаду печей дозволяє добре вписати його в практично в будь-який інтер’єр, незалежно класичний він або сучасний. Печі Hitze мають широкий набір функцій, які встигли зарекомендувати себе у сфері виробництва опалювального обладнання. Також компанія виробляє печі на пелетах, вони відрізняються високою ефективністю та автоматизованим процесом спалювання палива. Печі Hitze з кожним днем ​​набирають все більше популярності, завдяки вишуканому зовнішньому вигляду та високим показникам ефективності за доступною ціною.

Продукція цього бренду представлена у категоріях:

Топки з повітряним опаленням фотоТопки з повітряним опаленнямТопки з водяним контуром фотоТопки з водяним контуромБіокаміни фотоБіокаміниПечі з повітряним опаленням фотоПечі з повітряним опаленням

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 1082819 Сьогодні: 2183
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені