Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
∇ ФІЛЬТР
Наші пропозиції
Головна > Баня і сауна > Електричні кам’янки

Електричні кам’янки

Сортування: × A-Z Z-A 0-9 9-0 Сторінки: «12345»

Електрокам’янки для сауни: принцип дії

Електрокам’янка – невелика металева піч, призначена для обігріву бань та саун. Відмінні риси конструкції – прямокутний або обтічний корпус, всередині якого прокладені вентиляційні канали, що нагріваються електричними елементами (ТЕНами). Головне джерело тепла в приміщенні – камені, які розжарюються від ТЕНів, створюючи при цьому конвекційний потік.

Особливості конструкцій електропечей для саун

Сучасна електрокам’янка для сауни – високотехнологічний пристрій з електронним керуванням. Піч встановлюється у кутку приміщення та нагрівається від централізованої електромережі. Вбудована автоматика регулює:

• час включення-вимикання системи;

• швидкість підвищення температури;

• рівень вологості (якщо є вбудований парогенератор);

• співвідношення параметрів температури та вологості.

Головна перевага електрокам’янки – відсутність необхідності монтувати димохідну систему. Електронагрівачі (ТЕНи) встановлені всередині пічного корпусу та оточені камінням, що запобігає критичному нагріванню металу. Сучасні моделі забезпечують рівномірне прогрівання та поширення повітря в парній.

Принципи вибору електрокам’янки

При виборі електрокам’янки для сауни враховується площа приміщення та рівень його теплоізоляції. Потужність печі має відповідати об’єму приміщення. Для бань із натурального зрубу вибирають моделі з показниками потужності 1,3-1,8 кВт на 1 м3 простору, для бань, зібраних із блокових матеріалів та панелей – достатньо 0,5-0,8 кВт на 1 м.куб. Якщо у приміщенні є вікно чи декоративні елементи зі скла, то до номінальної потужності потрібно додати ще 30%.

Незважаючи на екологічну безпеку печей з електричним нагріванням, необхідно подбати про ефективну вентиляцію, яка забезпечить приплив кисню. Електрокам’янка, що встановлюється у багатоквартирному будинку, має обмеження за потужністю (до 6 кВт).

Місткість ємності для каміння – важливий показник функціональності печі. Чим більше відділення – тим швидше прогрівається приміщення. У продажу є моделі з відкритими та закритими нішами різної місткості.

Вибір електрокам’янки за брендом відображає особисті переваги споживача. Ми пропонуємо моделі авторитетних марок, кожна з яких має гідні експлуатаційні характеристики. У списку найпопулярніших товарів – компактні моделі Sawo та Harvia з облицюванням з талькохлориту та дистанційним пультом управління.

Додаткові важливі аспекти вибору

Кам’янка для сауни електрична може бути настінною та підлоговою. Перший варіант підходить тільки для невеликих приміщень, де потрібно економити кожен метр місця.

Печі випускаються з відкритим та закритим корпусом. Перший варіант забезпечує моментальне прогрівання приміщення, підтримуючи мінімальну вологість повітря. Друга конструкція тривалий час зберігає м’яке тепло, тому підходить для бань з вологими парилками.

Для виготовлення електрокам’янок використовується сталь, сплави на основі алюмінію, чавун. Чавунні печі – найбільш міцні, довговічні та продуктивні. Вони відрізняються масивною вагою і тому не підходять для багатоквартирних панельних будинків.

Наявність парогенератора підвищує функціональність кам’янки та забезпечує різноманітність банних процедур. В асортименті моделі із вбудованим пристроєм та генератори пари, які можна встановлювати окремо, без інтеграції з піччю.

Хочете купити відмінну електрокам’янку для сауни за лояльною ціною? Оформляйте заявку на сайті «ТеплоДім», обравши відповідну модель. Потрібна допомога менеджера – телефонуйте: ми дамо корисні рекомендації з усіх питань!

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 1085373 Сьогодні: 1106
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені