Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
∇ ФІЛЬТР
Наші пропозиції
Головна > Баня і сауна > Аксесуари

Аксесуари

Сортування: × A-Z Z-A 0-9 9-0

Аксесуари для бані та сауни: класифікація

Аксесуари для бані та сауни ─ перелік предметів, що підвищують якість і банних процедур, і комфорт відчуттів. Вирушаючи в баню, ми навіть не замислюємося про те, як багато додаткових виробів використовують у оздоровчому комплексі. Насамперед це реміснича продукція, виготовлена ​​з високосортних порід дерева, до переліку якої входять:

• складні килимки для сидінь (зроблені з гнучких планок, з’єднаних міцною тасьмою);

• підголівники для парилки;

• ковшики для обливання;

• ароматичні склади;

• ємності для запарювання віників;

• головні убори;

• мінерали для кам’янки.

У кожного аксесуара для бані – своє призначення та сфера практичного використання.

Повстяні ковпаки

Фінські ковпаки з повсті та фетру надійно захистять голову від перегріву, а волосся ─ від пересушування у жарко натопленій бані. Цю річ особистого користування обов’язково слід придбати всім, хто вирушає до парної.

Гімалайська сіль

Гімалайську сіль викладають на кам’янку і злегка збризкують водою. Соляна пара приємно обволікає тіло, сприяючи розкриттю пор та покращенню мікроциркуляції. З організму виводяться токсини, покращується діяльність імунної системи. Гімалайська сіль – ефективний засіб у боротьбі зі стресовим станом та хронічною втомою. Як бактерицидний інгалятор, соляна пара знищує патогенні мікроорганізми в органах дихання. Гімалайську сіль використовують також як очищувальний і масажний засіб.

Камінці для бані

Одним з головних компонентів, що використовуються в бані, є колоті камені, що укладаються гіркою в печі. Від властивостей цього матеріалу залежить якість пари, стабільність підтримки температури у приміщенні, ефективність циркуляції повітря. До списку аксесуарів для бані містять мінерали щільної структури з мінімальним включенням кремнеземів.

До недорогих різновидів відносяться жадеїт, що володіє властивістю накопичувати і утримувати тепло, і габро-діабаз, що моментально нагрівається і передає тепло повітрю.

Талькохлорит – камінь, що поставляється фінськими виробниками. Мінерал рівномірно виділяє тепло, тривалий період часу підтримує стабільну температуру в приміщенні, має бездоганні показники з екології та санітарної гігієни.

Вулканіт – гладкий камінь. Відрізняється інтенсивним виділенням тепла, стійкістю до перепаду температур, вираженими цілющими властивостями.

У нашому інтернет-магазині продаються колоті камені, що є джерелом м’якого приємного тепла. Завдяки рельєфній поверхні мінералів вода з них моментально випаровується, тепло рівномірно розподіляючись по приміщенню. Аксесуари для бані та сауни відмінної якості можна купити за привабливою ціною та з доставкою у маше місто. Ми відбирали для продажу найкращі вироби, що заслужили високої оцінки серед шанувальників банних процедур. Для замовлення товару оформіть заявку на сайті або зателефонуйте за контактним телефоном.

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 987999 Сьогодні: 2978
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені