Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
☈ МИ НА МАПІ
Наші пропозиції
Головна > Димоходи

Димоходи

З нержавіючої сталі (одностінні) фотоЗ нержавіючої сталі (одностінні)З нержавіючої сталі (двостінні) фотоЗ нержавіючої сталі (двостінні)З низьколегованої сталі (одностінні) фотоЗ низьколегованої сталі (одностінні)

Найкращі димарі з нержавіючої та низьколегованої сталі – у каталозі «ТеплоДім»

Незалежно від того, який вид палива ви використовуєте для котла або печі, комплектація системи неможлива без встановлення димоходу – трубного каналу для виведення чадного газу та продуктів горіння.

За відсутності димаря, можливі найсумніші наслідки, пов’язані з порушенням зворотної тяги, задимленням і навіть займанням. З цієї причини, до купівлі та монтажу труби слід відноситися з повною відповідальністю.

Крім виведення в атмосферу продуктів горіння, трубний канал забезпечує природну тягу в топці: запускає в камеру необхідний кисень. Ефективність та надійність роботи опалювального обладнання безпосередньо залежить від якості димоходу, а саме:

• дотримання технології виготовлення труби;

• використаних матеріалів;

• правильного монтажу.

Якісний димар повинен бути міцним і довговічним, витримувати високі температурні режими, протистояти впливу агресивних факторів (не іржавіти і не окислюватися), а також відповідати нормам пожежної безпеки.

Димоходи з нержавіючої сталі

Варіантів зовнішньої конструкції димового каналу безліч. Найбільш популярні – димарі з нержавіючої сталі, стійкі до атак високих температур та агресивного, кислотного середовища.

Такі димарі вигідно купити, оскільки вони:

• легші за вагою;

• не потребують встановлення додаткової платформи (фундаменту);

• прості в монтажі та обслуговуванні;

• відрізняються тривалою експлуатацією;

• представлені в широкій варіації типорозмірів;

• підходять до абсолютної більшості котлів та печей.

У димаря з нержавіючої сталі – оптимальний переріз, який ідеально підходить для виведення газів, що утворюються. На гладких внутрішніх стінках не акумулюється сажа, видалення продуктів горіння відбувається без ускладнень.

Одно- та двоконтурні димарі: який купити?

Сучасні димарі представлені у двох конструктивних варіантах:

• одностінні, або одноконтурні моделі;

• двостінні, або двоконтурні (сендвічі).

Ціна димаря безпосередньо залежить від його технічної складності. Який варіант купити – одно- або двоконтурний – вирішує безпосередньо фахівець, який орієнтується на потужність обігрівача та принцип спалювання палива (будь то газовий котел, вугільна піч або дров’яна кам’янка).

Одноконтурний димар складається з нержавіючої труби товщиною від 0,6 до 1,0 мм. Зазвичай, такі системи встановлюють усередині будинків (для додаткового обігріву) чи зовні, але обов’язково – в цегляній «обмотці» (це називається гільзуванням димоходу).

Димохід-сендвіч – труба, що складається з нержавіючої сталі, зовнішнього плаща та шару термоізолюючого матеріалу, який розташований між стінкою та плащем. Товщина термоізоляції становить від 30 до 50 мм (для побутових потреб) та від 100 до 1000 мм (для промисловості).

Вибір моделі залежить від робочої температури обладнання, під яке купується труба. Сендвічі активно використовується при оснащенні бань та саун, а також житлових будинків, комерційних та виробничих об’єктів.

Завдяки вдалій циліндричній конструкції та високим теплоізоляційним властивостям, сендвічі помітно витісняють класичні димарі, які практикували кілька десятиліть тому.

Покупка димоходу з доставкою по Україні

Придбати хороший димар з нержавіючої вогнетривкої та кислотостійкої сталі можна лише у спеціалізованому магазині. Купувати димар з рук або за оголошенням – ризик, оскільки немає гарантії якості та безпеки труби.

Купити один із головних елементів газового котла, колонки, каміна чи обладнання для бані чи сауни вигідно у нашому інтернет-магазині. Ми спеціалізуємося на реалізації не тільки димарів, а й безпосередньо систем обігріву, для яких потрібні трубні канали. У каталозі представлені модульні димарі, що складаються з окремих компонентів. Завдяки наявності різних комплектуючих, ви можете зібрати димар будь-якої висоти, у тому числі складної конфігурації.

Замовити димар з доставкою до будь-якого міста України допоможе наш консультант. Ціна обладнання залежить від низки технічних нюансів, але завжди приваблює своєю доступністю.

Зверніть увагу на те, що до асортименту нашого каталогу також входять димарі з низьколегованої сталі – це труби, виготовлені з вуглецевої сталі без легуючих домішок (хрому, молібдену, нікелю, титану) або з низьким відсотком їх вмісту.

Недорогі за ціною димарі менш стійкі до зносу та корозії, ніж моделі з нержавіючої сталі, проте добре переносять критичні температури (до 1200°C). Їх також використовують у монтажі зовнішнього димовідвідного каналу як початковий елемент конструкції. Естетичний вигляд димоходів з низьколегованої сталі – ще одна їхня перевага: чорні труби слугують стильним декоративним елементом даху!

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 1082831 Сьогодні: 2195
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені