
• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1016 мм |
| Ширина | 1041 мм |
| Глибина | 337 мм |
| Вага | 38 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 620 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | н.д. |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,8 кВт |
| S приміщення | 18 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 1080 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 120 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1041 мм |
| Ширина | 1023 мм |
| Глибина | 635 мм |
| Вага | 40 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,6 кВт |
| S приміщення | 16 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1090 мм |
| Ширина | 1495 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вага | 100 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,5 кВт |
| S приміщення | 15 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 558 мм |
| Ширина | 881 мм |
| Глибина | 152 мм |
| Вага | 14 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1065 мм |
| Ширина | 1233 мм |
| Глибина | 392 мм |
| Вага | 62 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 494 мм |
| Ширина | 1277 мм |
| Глибина | 178 мм |
| Вага | 40 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 920 мм |
| Ширина | 934 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 25 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 857 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Вага | 40 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,4 кВт |
| S приміщення | 14 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 702 мм |
| Ширина | 1003 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Вага | н.д. |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1016 мм |
| Ширина | 1041 мм |
| Глибина | 337 мм |
| Вага | 38 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1140 мм |
| Ширина | 1310 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Вага | 50 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 26 кВт |
| V приміщення | 22 м³ |
| Ø димоходу | 115 мм |
| Нагрівання води | з баком |
| Скло | так |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Вага | 64 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 18 кВт |
| V приміщення | 18 м³ |
| Ø димоходу | 110 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | ні |
| Висота | 830 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Вага | 51 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 15,8 кВт |
| V приміщення | 25 м³ |
| Парогенератор | так |
| Пульт | виносний |
| Висота | 810 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Вага | 27 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 9 кВт |
| V приміщення | 14 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | вбудований |
| Висота | 930 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Вага | 17 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 6,9 кВт |
| V приміщення | 10 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 930 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Вага | 17 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 13 кВт |
| V приміщення | 20 м³ |
| Парогенератор | так |
| Пульт | виносний |
| Висота | 810 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Вага | 27 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 9 кВт |
| V приміщення | 14 м³ |
| Парогенератор | так |
| Пульт | виносний |
| Висота | 660 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Вага | 21 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 857 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Вага | 40 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |