
• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 14 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | панорамне |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 890 мм |
| Глибина | 132 мм |
| Вага | 19 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 870 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 20 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2,2 кВт |
| S приміщення | 22 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 657 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 22 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | пряме |
| Потужність | 0,1 кВт |
| S приміщення | 1 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 396 мм |
| Ширина | 1275 мм |
| Глибина | 147 мм |
| Вага | 35 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,8 кВт |
| S приміщення | 18 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 930 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 55 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 920 мм |
| Ширина | 934 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 25 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1040 мм |
| Ширина | 1120 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Вага | 53 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,7 кВт |
| S приміщення | 17 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 960 мм |
| Ширина | 865 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 35 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,6 кВт |
| S приміщення | 16 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1090 мм |
| Ширина | 1495 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вага | 100 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Вага | 11 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 14 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1336 мм |
| Ширина | 1067 мм |
| Глибина | 423 мм |
| Вага | 65 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настільний |
| Скло | так |
| Потужність | 3 кВт |
| S приміщення | 30 м² |
| V вогняної ванни | 0,44 л |
| Висота | 303 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 5 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Категорія | розпалювач |
|---|---|
| Об’єм поставки | 50 шт |
| Країна | Литва |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Скло | ні |
| Потужність | 3 кВт |
| S приміщення | 30 м² |
| V вогняної ванни | 1,6 л |
| Висота | 969 мм |
| Ширина | 1091 мм |
| Глибина | 318 мм |
| Вага | 55 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | ні |
| Потужність | 3 кВт |
| S приміщення | 30 м² |
| V вогняної ванни | 1,2 л |
| Висота | 480 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 11 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Скло | ні |
| Потужність | 3 кВт |
| S приміщення | 30 м² |
| V вогняної ванни | 1,2 л |
| Висота | 171 мм |
| Ширина | 717 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 9 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |