Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
☈ МИ НА МАПІ
Наші пропозиції
Головна > Бренди > Kawmet (Польща)

Kawmet (Польща)

Kawmet (Польща) фото

Польський виробник камінних топок компанія Kawmet вже понад 30 років займає своє місце на європейському ринку та успішно справляється з конкуренцією. Компанія Kawmet славиться якістю чавунного лиття, технологія якого передавалася з покоління в покоління. Також компанія відома завдяки широкому асортименту камінних топок та їх високій якості. Компанія на перше місце ставить потреби покупців і робить все можливе для їхнього максимального задоволення. Компанія Kawmet має свою лабораторію, в якій проводяться дослідження чавуну для покращення його якості та довговічності.

Орієнтація на покупця і постійне поліпшення якості продукції, що випускається, відрекомендувало компанію Kawmet як одного з кращих виробників камінних топок в Європі. При цьому ціни на продукцію компанії Kawmet є досить невисокими. Завдяки витонченому та вишуканому зовнішньому вигляду, високому рівню ККД, високої економічності та надійності за цієї доступної ціни, продукція компанії Kawmet завоювала популярність у всіх країнах світу.

Продукція цього бренду представлена у категоріях:

Топки з повітряним опаленням фотоТопки з повітряним опаленнямТопки з водяним контуром фотоТопки з водяним контуромПечі з повітряним опаленням фотоПечі з повітряним опаленнямДверцята для камінів і печей фотоДверцята для камінів і печейМонтаж фотоМонтаж

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 1085388 Сьогодні: 1121
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені