
• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип | відро-водоспад |
|---|---|
| Матеріал | вільха/нержавійка |
| Об’єм | 15 л |
| Гарантія | 6 міс |
| Країна | Україна |

| Тип | відро |
|---|---|
| Матеріал | вільха |
| Об’єм | 12 л |
| Гарантія | 6 міс |
| Країна | Україна |

| Тип | трапік |
|---|---|
| Матеріал | вільха |
| Гарантія | 6 міс |
| Країна | Україна |

| Тип | трапік |
|---|---|
| Матеріал | ясен |
| Гарантія | 6 міс |
| Країна | Україна |

| Тип | відро-водоспад |
|---|---|
| Матеріал | вільха/нержавійка |
| Об’єм | 18 л |
| Гарантія | 6 міс |
| Країна | Україна |

| Тип | абажур |
|---|---|
| Матеріал | липа |
| Гарантія | 6 міс |
| Країна | Україна |

| Тип | запарник |
|---|---|
| Матеріал | вільха |
| Об’єм | 20 л |
| Гарантія | 6 міс |
| Країна | Україна |

| Тип | черпак |
|---|---|
| Матеріал | вільха/нержавійка |
| Об’єм | 0,12 л |
| Гарантія | 6 міс |
| Країна | Україна |

| Тип | абажур |
|---|---|
| Матеріал | липа |
| Гарантія | 6 міс |
| Країна | Україна |

| Тип | шайка |
|---|---|
| Матеріал | вільха |
| Об’єм | 7 л |
| Гарантія | 6 міс |
| Країна | Україна |

| Тип | засувка вентиляційна |
|---|---|
| Матеріал | липа |
| Гарантія | 6 міс |
| Країна | Україна |

| Тип | відро-водоспад |
|---|---|
| Матеріал | вільха/нержавійка |
| Об’єм | 15 л |
| Гарантія | 6 міс |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1549 мм |
| Ширина | 527 мм |
| Глибина | 507 мм |
| Вага | 145 кг |
| ККД | 84 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 980 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Вага | 188 кг |
| ККД | 88 % |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Сербія |