
• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 16 кВт |
| V приміщення | 16 м³ |
| Ø димоходу | 110 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Вага | 44 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 12 кВт |
| V приміщення | 10 м³ |
| Ø димоходу | 100 мм |
| Нагрівання води | з баком |
| Скло | так |
| Висота | 660 мм |
| Ширина | 575 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Вага | 53 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 18 кВт |
| V приміщення | 18 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Вага | 55 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 18 кВт |
| V приміщення | 20 м³ |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 928 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 796 мм |
| Вага | 119 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 16 кВт |
| V приміщення | 16 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 780 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Вага | 122 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 28 кВт |
| V приміщення | 22 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 820 мм |
| Вага | 69 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 16 кВт |
| V приміщення | 13 м³ |
| Ø димоходу | 115 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 710 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Вага | 45 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 30 кВт |
| V приміщення | 30 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Глибина | 920 мм |
| Вага | 75 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 12 кВт |
| V приміщення | 12 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 525 мм |
| Вага | 57 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 24 кВт |
| V приміщення | 20 м³ |
| Ø димоходу | 115 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 780 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Вага | 65 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 15 кВт |
| V приміщення | 16 м³ |
| Ø димоходу | 100 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 710 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 740 мм |
| Вага | 55 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 16 кВт |
| V приміщення | 16 м³ |
| Ø димоходу | 110 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Вага | 44 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 18 кВт |
| V приміщення | 29 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 655 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вага | 30 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип | пічний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 290x330 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1423 мм |
| Ширина | 822 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Вага | 185 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Потужність | 9 кВт |
| V приміщення | 14 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 620 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 16 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип | пічний |
|---|---|
| Скло | без скла |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 545x325 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Україна |

| Категорія | мікроконтролер |
|---|---|
| Матеріал | пластик/оцинковка |
| Діаметр | 100 мм |
| Країна | Польща |

| Елемент | конус |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 100 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Тип печі | булер’ян |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 12 кВт |
| V приміщення | 260 м² |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Скло | ні |
| Кількість труб | 7 шт |
| Висота | 687 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Глибина | 796 мм |
| Вага | 90 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Категорія | видалювач сажі |
|---|---|
| Об’єм поставки | 4,5 кг |
| Країна | Литва |