
• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Розміри (в/ш) | 2100x800 мм |
|---|---|
| Товщина полотна | 8 мм |
| Матеріал полотна | скло |
| Матеріал короба | дерево |
| Поріг | так |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Розміри (в/ш) | 2100x800 мм |
|---|---|
| Товщина полотна | 8 мм |
| Матеріал полотна | скло |
| Матеріал короба | дерево |
| Поріг | так |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Розміри (в/ш) | 1900x800 мм |
|---|---|
| Товщина полотна | 8 мм |
| Матеріал полотна | скло |
| Матеріал короба | дерево |
| Поріг | так |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Розміри (в/ш) | 1900x700 мм |
|---|---|
| Товщина полотна | 8 мм |
| Матеріал полотна | скло |
| Матеріал короба | дерево |
| Поріг | так |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Розміри (в/ш) | 1900x700 мм |
|---|---|
| Товщина полотна | 8 мм |
| Матеріал полотна | скло |
| Матеріал короба | дерево |
| Поріг | так |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Розміри (в/ш) | 2000x800 мм |
|---|---|
| Товщина полотна | 8 мм |
| Матеріал полотна | скло |
| Матеріал короба | дерево |
| Поріг | так |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Розміри (в/ш) | 2000x800 мм |
|---|---|
| Товщина полотна | 8 мм |
| Матеріал полотна | скло |
| Матеріал короба | дерево |
| Поріг | так |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Розміри (в/ш) | 1900x700 мм |
|---|---|
| Товщина полотна | 8 мм |
| Матеріал полотна | скло |
| Матеріал короба | дерево |
| Поріг | так |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Розміри (в/ш) | 1900x800 мм |
|---|---|
| Товщина полотна | 8 мм |
| Матеріал полотна | скло |
| Матеріал короба | дерево |
| Поріг | так |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Розміри (в/ш) | 1900x700 мм |
|---|---|
| Товщина полотна | 35 мм |
| Матеріал полотна | дерево |
| Матеріал короба | дерево |
| Поріг | так |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Розміри (в/ш) | 1900x700 мм |
|---|---|
| Товщина полотна | 35/4 мм |
| Матеріал полотна | скло/дерево |
| Матеріал короба | дерево |
| Поріг | так |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Розміри (в/ш) | 2100x800 мм |
|---|---|
| Товщина полотна | 8 мм |
| Матеріал полотна | скло |
| Матеріал короба | дерево |
| Поріг | так |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | ні |
| Потужність | 3 кВт |
| S приміщення | 30 м² |
| V вогняної ванни | 1,2 л |
| Висота | 780 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Вага | 15 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1100 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 63 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 16 кВт |
| V приміщення | 16 м³ |
| Ø димоходу | 110 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Вага | 44 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 18 кВт |
| V приміщення | 29 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 655 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вага | 30 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип | пічний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 290x330 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1423 мм |
| Ширина | 822 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Вага | 185 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Потужність | 9 кВт |
| V приміщення | 14 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 620 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 16 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип | пічний |
|---|---|
| Скло | без скла |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 545x325 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Україна |

| Категорія | мікроконтролер |
|---|---|
| Матеріал | пластик/оцинковка |
| Діаметр | 100 мм |
| Країна | Польща |