
• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 10,8 кВт |
| V приміщення | 18 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 1070 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Вага | 13 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Потужність | 8 кВт |
| V приміщення | 13 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | вбудований |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 515 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Вага | 11 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Потужність | 6 кВт |
| V приміщення | 8 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | вбудований |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Вага | 16 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 13 кВт |
| V приміщення | 20 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 805 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Вага | 47 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 4 кВт |
| V приміщення | 8 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | вбудований |
| Висота | 830 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 535 мм |
| Вага | 30 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 15,8 кВт |
| V приміщення | 25 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 805 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Вага | 47 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 24 кВт |
| V приміщення | 42 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 710 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Вага | 50 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 9 кВт |
| V приміщення | 15 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 1395 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | н.д. |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 13 кВт |
| V приміщення | 20 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 810 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Вага | 41 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Потужність | 6 кВт |
| V приміщення | 8 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 620 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 16 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Потужність | 4,5 кВт |
| V приміщення | 6 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | вбудований |
| Висота | 620 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 16 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 10,8 кВт |
| V приміщення | 18 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 1070 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Вага | 13 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | ні |
| Потужність | 3 кВт |
| S приміщення | 30 м² |
| V вогняної ванни | 1,6 л |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Вага | 20 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 6,8 кВт |
| V приміщення | 10 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 930 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 10 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Потужність | 6 кВт |
| V приміщення | 8 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | вбудований |
| Висота | 540 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 11 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Потужність | 4,5 кВт |
| V приміщення | 6 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | вбудований |
| Висота | 540 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 11 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | ні |
| Потужність | 3 кВт |
| S приміщення | 30 м² |
| V вогняної ванни | 1 л |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вага | 10 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 12 кВт |
| V приміщення | 12 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 525 мм |
| Вага | 57 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 20 кВт |
| V приміщення | 20 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Вага | 57 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 22 кВт |
| V приміщення | 22 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Вага | 69 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 37 кВт |
| V приміщення | 37 м³ |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 910 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Глибина | 595 мм |
| Вага | 124 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |