
• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 980 мм |
| Ширина | 1140 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Вага | 62 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 605 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 23 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1100 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 55 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 465 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 10 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | пряме |
| Потужність | 0,1 кВт |
| S приміщення | 1 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 396 мм |
| Ширина | 1275 мм |
| Глибина | 147 мм |
| Вага | 35 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,8 кВт |
| S приміщення | 18 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 619 мм |
| Ширина | 751 мм |
| Глибина | 252 мм |
| Вага | 19 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | панорамне |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 622 мм |
| Ширина | 732 мм |
| Глибина | 266 мм |
| Вага | 14 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Вага | 12 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 676 мм |
| Ширина | 792 мм |
| Глибина | 307 мм |
| Вага | 30 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 620 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 203 мм |
| Вага | 10 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Вага | 14 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 980 мм |
| Ширина | 1140 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Вага | 62 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Потужність | 3,6 кВт |
| V приміщення | 6 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Вага | 7 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |