


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип | камінний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | сталь |
| Розміри (в/ш) | 524x652 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип | пічний комплект |
|---|---|
| Скло | пряме/без скла |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 270x290/165x245 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Україна |

| Тип | пічний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 270x290 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Україна |

| Тип | пічний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 230x275 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Україна |

| Тип | камінний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 540x700 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип | камінний |
|---|---|
| Скло | призматичне |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 515x738 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип | камінний |
|---|---|
| Скло | панорамне |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 607x750 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип | камінний |
|---|---|
| Скло | панорамне |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 515x652 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип | пічний комплект |
|---|---|
| Скло | пряме/без скла |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 230x275/165x245 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Україна |

| Тип | камінний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 515x652 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип | пічний |
|---|---|
| Скло | без скла |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 470x290 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Україна |

| Тип | камінний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | сталь |
| Розміри (в/ш) | 524x652 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Елемент | трійник 45° |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 100 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Елемент | коліно 45° |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 100 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Потужність | 9 кВт |
| V приміщення | 14 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Вага | 8 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Елемент | труба 1,0м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 100 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Елемент | труба 0,3м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 120 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Елемент | трійник 45° |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 150 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Елемент | труба 1,0м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 200 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Елемент | трійник 87° |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 150 мм |
| Товщина | 0,6 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Елемент | труба 0,3м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 130 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |