
• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Категорія | теплообмін |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Країна | Польща |

| Категорія | теплообмін |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з водяним контуром |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 25 кВт |
| S приміщення | 250 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 965 мм |
| Ширина | 795 мм |
| Глибина | 525 мм |
| Вага | 200 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |