
• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Розміри (в/ш) | 1900x700 мм |
|---|---|
| Товщина полотна | 8 мм |
| Матеріал полотна | скло |
| Матеріал короба | дерево |
| Поріг | так |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Розміри (в/ш) | 1900x800 мм |
|---|---|
| Товщина полотна | 8 мм |
| Матеріал полотна | скло |
| Матеріал короба | дерево |
| Поріг | так |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Розміри (в/ш) | 1900x700 мм |
|---|---|
| Товщина полотна | 8 мм |
| Матеріал полотна | скло |
| Матеріал короба | дерево |
| Поріг | так |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Розміри (в/ш) | 1900x700 мм |
|---|---|
| Товщина полотна | 8 мм |
| Матеріал полотна | скло |
| Матеріал короба | дерево |
| Поріг | так |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Розміри (в/ш) | 1900x700 мм |
|---|---|
| Товщина полотна | 6 мм |
| Матеріал полотна | скло |
| Матеріал короба | дерево |
| Поріг | так |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Розміри (в/ш) | 1900x800 мм |
|---|---|
| Товщина полотна | 8 мм |
| Матеріал полотна | скло |
| Матеріал короба | дерево |
| Поріг | так |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Розміри (в/ш) | 1900x700 мм |
|---|---|
| Товщина полотна | 8 мм |
| Матеріал полотна | скло |
| Матеріал короба | дерево |
| Поріг | так |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Розміри (в/ш) | 1900x700 мм |
|---|---|
| Товщина полотна | 8 мм |
| Матеріал полотна | скло |
| Матеріал короба | дерево |
| Поріг | так |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Розміри (в/ш) | 1900x700 мм |
|---|---|
| Товщина полотна | 8 мм |
| Матеріал полотна | скло |
| Матеріал короба | дерево |
| Поріг | так |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Розміри (в/ш) | 1900x800 мм |
|---|---|
| Товщина полотна | 8 мм |
| Матеріал полотна | скло |
| Матеріал короба | дерево |
| Поріг | так |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Розміри (в/ш) | 1900x700 мм |
|---|---|
| Товщина полотна | 35/4 мм |
| Матеріал полотна | скло/дерево |
| Матеріал короба | дерево |
| Поріг | так |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Розміри (в/ш) | 1900x700 мм |
|---|---|
| Товщина полотна | 8 мм |
| Матеріал полотна | скло |
| Матеріал короба | дерево |
| Поріг | так |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 25 кВт |
| V приміщення | 25 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 820 мм |
| Вага | 71 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Елемент | флюгер |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/нержавійка |
| Діаметр | 100 мм |
| Товщина | 0,6 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Потужність | 6 кВт |
| V приміщення | 8 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | вбудований |
| Висота | 490 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 18 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Елемент | труба 1,0м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 100 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Елемент | труба 0,3м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 150 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Елемент | коліно 45° |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 100 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Потужність | 9 кВт |
| V приміщення | 14 м³ |
| Парогенератор | так |
| Пульт | виносний |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Вага | 14 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Елемент | труба 1,0м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 100 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Потужність | 8 кВт |
| V приміщення | 13 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Вага | 8 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |