Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
☈ МИ НА МАПІ
Наші пропозиції
Головна > Бренди > Defro Home (Польща)

Defro Home (Польща)

Defro Home (Польща) фото

Виробник камінних топок Defro Home розпочав свою діяльність у 1973 році. Однією з відмінних рис компанії є власний дизайн-офіс, який дає можливість комплексно впроваджувати проекти, пов’язані з камінними топками, печами, починаючи від розробки концепції продукту до багатосерійного виробництва.

Defro Home є лідером серед виробників опалювальної продукції. Це підтверджують польські та європейські сертифікати, а також низка нагород, здобутих на престижних виставках у сфері опалювальних технологій. Компанія Defro Home пропонує камінні топки та печі, які відповідають найвищим вимогам щодо захисту навколишнього середовища. Тести підтверджують, що продукти компанії відповідають вимогам стандартів BlmSchV2 та Ekoprojekt.

Кредо компанії Defro Home – «Ми піклуємося про екологію, високу якість та точність виконання. Сучасний дизайн разом із багаторічним досвідом виробництва опалювальних приладів гарантує задоволеність наших шановних клієнтів упродовж багатьох років».

Defro Home – сучасні польські камінні топки та печі високої якості. Завдяки сучасному дизайну у поєднанні з технологіями (подвійне допалювання, чисте скло, подача повітря з вулиці, регулювання потоків тощо) камінні топки Defro Home ідеально вписуються в сучасні інтер’єри, завойовуючи серця замовників.

Продукція цього бренду представлена у категоріях:

Топки з повітряним опаленням фотоТопки з повітряним опаленнямТопки з водяним контуром фотоТопки з водяним контуромПечі з повітряним опаленням фотоПечі з повітряним опаленням

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 883331 Сьогодні: 1705
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені