Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
☈ МИ НА МАПІ
Наші пропозиції
Головна > Бренди > Invicta (Франція)

Invicta (Франція)

Invicta (Франція) фото

Французька компанія Invicta була заснована в 1926 році. Компанія займалася виробництвом високоякісних камінів, печей та приладдя. За роки свого існування компанія Invicta зарекомендувала себе на ринку Європи як один із найкращих виробників камінних топок та печей. Компанія має власний цех лиття чавуну, тому виробники сміливо заявляють про високу якість та надійність своєї продукції, при цьому вони зберігають прийнятну ціну. Продукція компанії Invicta – це найкраще співвідношення ціна-якість.

Компанія Invicta виготовляє камінні топки з чавуну найвищої якості, який є оптимальним варіантом для накопичення та віддачі тепла. Камінні топки Invicta мають неповторний вишуканий дизайн, що дозволить зробити ваш інтер’єр унікальним. Виробництво лиття чавуну компанії відповідає вимогам системи контролю якості ISO 9002. Також топки Invicta відповідають Європейським екологічним нормам.

Компанія зосереджена на виробництві обладнання з повітряним обігрівом, але в асортименті компанії є обладнання з водяним обігрівом. Основна відмінність та головна перевага печей-камінів з водяним обігрівом – це наявність водяного бака з можливістю нагрівання води для опалення будинку, що значно збільшує максимальну площу обігріву.

Продукція цього бренду представлена у категоріях:

Топки з повітряним опаленням фотоТопки з повітряним опаленнямПечі з повітряним опаленням фотоПечі з повітряним опаленнямОпалювально-варильні печі фотоОпалювально-варильні печі

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 997211 Сьогодні: 1269
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені