Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
☈ МИ НА МАПІ
Наші пропозиції
Головна > Бренди > MBS (Сербія)

MBS (Сербія)

MBS (Сербія) фото

Компанія MBS – це приватний завод, що належить концерну «Invej», займається виробництвом твердопаливного опалювального обладнання, такого як: камінні печі, варильні печі та твердопаливні котли. Продукція відповідає всім міжнародним вимогам щодо якості та безпеки.

У виробництві продукції компанії MBS використовуються високоякісні матеріали, такі як: конструкційна сталь, сірий чавун, термостійкий чавун та термостійке скло «SchottRobax».

Компанія MBS досягла успіху на ринку опалювального обладнання завдяки орієнтації на потреби покупця та постійному покращенню технічної складової, але при цьому ціна на продукцію компанії залишається доступною.

Компанія MBS заснована у 1923 році. За час існування компанія стала відомою не лише у Сербії, а й у країнах Європи.

В Україні продукція виробництва MBS з’явилась у 2010 році. За досить короткий проміжок часу українські покупці гідно оцінили високу якість продукції. Завдяки великому асортименту продукції компанії MBS можна підібрати те, що підійде саме вам за доступною ціною.

Печі з водяним контуром MBS виготовляються у Сербії у місті Смедерево. Особливістю продукції MBS є висока ефективність та низькі викиди шкідливих речовин в атмосферу. Завдяки високій ефективності та можливості підключення до загальної системи обігріву будинку такі печі здатні самостійно обігрівати будинок невеликих розмірів або працювати як додаткове джерело тепла. Також печі MBS ідеально підходять для дач та заміських будинків, оскільки вони не лише добре гріють приміщення, а й надають можливість приготувати їжу чи нагріти воду. Оскільки не всі будинки мають доступ до газопостачання, а перебої з енергопостачанням у заміській місцевості не рідкість, печі починають користуватися дедалі більшою популярністю.

Продукція цього бренду представлена у категоріях:

Печі з повітряним опаленням фотоПечі з повітряним опаленнямПечі з водяним контуром фотоПечі з водяним контуромОпалювально-варильні печі фотоОпалювально-варильні печі

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 1085418 Сьогодні: 1151
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені