Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
☈ МИ НА МАПІ
Наші пропозиції
Головна > Бренди > Новаслав (Україна)

Новаслав (Україна)

Новаслав (Україна) фото

Компанія «Новаслав» спеціалізується на виробництві високоякісних металевих печей-кам’янок для саун та бань, канадських печей та аксесуарів до них.

Не один рік виробництва опалювального обладнання спричинив формування досить широкого асортименту якісної продукції на ринку України. Також компанія займається виробництвом опалювального обладнання на індивідуальне замовлення з урахуванням ваших побажань та вимог. Компанія Новаслав постійно проводить дослідження з метою підвищення надійності та ефективності своєї продукції для досягнення відповідності сучасним вимогам ринку.

Печі «булер’ян» або, як їх ще називають «канадські» печі, вперше стали відомими в Канаді, а потім і в США. Великий попит на «канадські» печі обумовлений їхньою високою ефективністю, практичністю, компактними габаритами та простотою використання. Використання печей «булер’ян» вирішує проблему опалення в приміщеннях будь-яких розмірів, оскільки вони використовують теплі повітряні потоки для поширення тепла по приміщенню, час потрібний на обігрів приміщення значно нижче порівняно з іншими печами.

Канадські печі «Новаслав» вигідні з точки зору економії, оскільки вони працюють практично на будь-якому паливі, при цьому гарантують максимальну ефективність. Такого результату досягнуто шляхом застосування системи вторинного допалювання пічних газів, або як її ще називають «тліюче горіння». Паливо спалюється в дві стадії, тому топка розділена на дві частини. В першій частині відбувається процес тління палива і утворення пічних газів, а в другу камеру подається повітря і газ, що утворився, і дрібні залишки палива допалюються. Завдяки вторинному допалюванню «канадська» піч «Новаслав» максимально ефективно використовує енергію палива та практично не забруднює атмосферу.

Конструкція печі «булер’ян» така, що за рахунок труб, що оперізують всю топку, відбувається конвекція гарячого повітря, завдяки якій весь об’єм приміщення рівномірно нагрівається. За рахунок того, що в печах «Новаслав» паливо не горить, а тліє, однієї повної закладки дров достатньо для 6-9 годин ефективної роботи. Висока ефективність роботи «канадських» печей обумовлена ​​наявністю подвійного допалювання, яке гарантує повне згоряння палива. Область використання печей «Новаслав» досить широка. Їх можна ефективно використовувати як для обігріву невеликого заміського будинку, так і для обігріву великих промислових приміщень, цехів та СТО. Також часто застосовуються для просушки дерево матеріалів та для опалення теплиць.

Компанія «ТеплоДім» є офіційними представниками у центральній Україні та має оптовий склад. Ми зосередили свою діяльність на потребах покупців, тому співробітники нашої компанії роблять все для задоволення побажань покупців, починаючи від професійної консультації до доставки та монтажу.

Продукція цього бренду представлена у категоріях:

Печі з повітряним опаленням фотоПечі з повітряним опаленнямПечі з водяним контуром фотоПечі з водяним контуромБулер’яни фотоБулер’яниДров’яні кам’янки фотоДров’яні кам’янки

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 987702 Сьогодні: 2681
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені