
• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 321 мм |
| Вага | 12 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,8 кВт |
| S приміщення | 18 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 460 мм |
| Ширина | 634 мм |
| Глибина | 128 мм |
| Вага | 8 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,7 кВт |
| S приміщення | 17 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 960 мм |
| Ширина | 865 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 35 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | пряме |
| Потужність | без обігріву |
| S приміщення | без обігріву |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 1189 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Вага | 28 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 857 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Вага | 40 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1140 мм |
| Ширина | 1310 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Вага | 50 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,8 кВт |
| S приміщення | 18 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 980 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Вага | 120 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | пряме |
| Потужність | 0,1 кВт |
| S приміщення | 1 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 396 мм |
| Ширина | 1884 мм |
| Глибина | 147 мм |
| Вага | 53 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 519 мм |
| Глибина | 201 мм |
| Вага | 18 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2,2 кВт |
| S приміщення | 22 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 695 мм |
| Ширина | 765 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Вага | 25 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,7 кВт |
| S приміщення | 17 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 910 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 35 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 321 мм |
| Вага | 12 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |