
• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,6 кВт |
| S приміщення | 16 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 627 мм |
| Ширина | 763 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Вага | 13 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,4 кВт |
| S приміщення | 14 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 702 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Вага | 15 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,8 кВт |
| S приміщення | 18 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Вага | 9 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | без скла |
| Потужність | без обігріву |
| S приміщення | без обігріву |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Вага | 15 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1100 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 48 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,6 кВт |
| S приміщення | 16 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 518 мм |
| Ширина | 544 мм |
| Глибина | 198 мм |
| Вага | 10 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1336 мм |
| Ширина | 1067 мм |
| Глибина | 423 мм |
| Вага | 65 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2,2 кВт |
| S приміщення | 22 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 695 мм |
| Ширина | 765 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Вага | 25 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 605 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 23 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 675 мм |
| Ширина | 578 мм |
| Глибина | 181 мм |
| Вага | 28 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | без скла |
| Потужність | без обігріву |
| S приміщення | без обігріву |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 202 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 303 мм |
| Вага | 15 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,6 кВт |
| S приміщення | 16 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 627 мм |
| Ширина | 763 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Вага | 13 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | ні |
| Потужність | 2,7 кВт |
| S приміщення | 27 м² |
| V вогняної ванни | 1,2 л |
| Висота | 590 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 201 мм |
| Вага | 17 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1 кВт |
| S приміщення | 10 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1003 мм |
| Ширина | 1115 мм |
| Глибина | 381 мм |
| Вага | 40 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 15,8 кВт |
| V приміщення | 25 м³ |
| Парогенератор | так |
| Пульт | виносний |
| Висота | 810 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Вага | 27 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |