
• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,6 кВт |
| S приміщення | 16 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 518 мм |
| Ширина | 544 мм |
| Глибина | 198 мм |
| Вага | 10 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2,2 кВт |
| S приміщення | 22 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 620 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 231 мм |
| Вага | 22 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 494 мм |
| Ширина | 1883 мм |
| Глибина | 187 мм |
| Вага | 60 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,4 кВт |
| S приміщення | 14 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 702 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Вага | 15 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,2 кВт |
| S приміщення | 12 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 876 мм |
| Ширина | 578 мм |
| Глибина | 229 мм |
| Вага | 32 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | пряме |
| Потужність | 0,1 кВт |
| S приміщення | 1 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 396 мм |
| Ширина | 1275 мм |
| Глибина | 147 мм |
| Вага | 35 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | без скла |
| Потужність | без обігріву |
| S приміщення | без обігріву |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 564 мм |
| Глибина | 216 мм |
| Вага | 8 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | панорамне |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1060 мм |
| Ширина | 1244 мм |
| Глибина | 371 мм |
| Вага | 42 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,6 кВт |
| S приміщення | 16 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 571 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 198 мм |
| Вага | 10 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 920 мм |
| Ширина | 870 мм |
| Глибина | 315 мм |
| Вага | 45 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2,2 кВт |
| S приміщення | 22 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 657 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 22 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,6 кВт |
| S приміщення | 16 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 518 мм |
| Ширина | 544 мм |
| Глибина | 198 мм |
| Вага | 10 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1336 мм |
| Ширина | 1067 мм |
| Глибина | 423 мм |
| Вага | 65 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1140 мм |
| Ширина | 1310 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Вага | 50 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Скло | ні |
| Потужність | 3 кВт |
| S приміщення | 30 м² |
| V вогняної ванни | 1,6 л |
| Висота | 969 мм |
| Ширина | 1091 мм |
| Глибина | 318 мм |
| Вага | 55 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1016 мм |
| Ширина | 1041 мм |
| Глибина | 337 мм |
| Вага | 38 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Категорія | мікроконтролер |
|---|---|
| Матеріал | пластик/оцинковка |
| Діаметр | 100 мм |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | ні |
| Потужність | 3 кВт |
| S приміщення | 30 м² |
| V вогняної ванни | 1,2 л |
| Висота | 780 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Вага | 15 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 857 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Вага | 40 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | ні |
| Потужність | 2,5 кВт |
| S приміщення | 25 м² |
| V вогняної ванни | 0,7 л |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вага | 10 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Потужність | 6 кВт |
| V приміщення | 8 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 620 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 16 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |